Negocjator. Prawdziwa historia najskuteczniejszego zawodowego negocjatora

Ze względu na własne bezpieczeństwo i poufny charakter wykonywanych zadań autor nie mógł ujawnić swojego prawdziwego nazwiska. Ben Lopez to jedynie pseudonim. Jest najlepszym zawodowcem w swojej branży. Walczy o uwolnienie zakładników uprowadzonych w różnych zakątkach świata. Prowadzi negocjacje z najniebezpieczniejszymi przestępcami, fanatykami religijnymi, profesjonalnymi porywaczami. Nigdy nie popełnił błędu. Często musiał ryzykować własnym życiem, by ocalić porwanych. W tym fachu liczy się szybkość decyzji, siła charakteru, zdecydowanie. W "Negocjatorze" Lopez ujawnia nieznane triki negocjacyjne, chwyty, które nawet w beznadziejnej sytuacji pozwalają uzyskać psychiczną przewagę nad przeciwnikiem.

Informacje dodatkowe o Negocjator. Prawdziwa historia najskuteczniejszego zawodowego negocjatora:

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2013-07-08
Kategoria: Literatura faktu, reportaż

Kup książkę Negocjator. Prawdziwa historia najskuteczniejszego zawodowego negocjatora

Negocjator. Prawdziwa historia najskuteczniejszego zawodowego negocjatora - opinie o książce

Avatar użytkownika - TakiGosc
TakiGosc
Przeczytane:2013-07-03, Ocena: 5, Przeczytałem,
„Negocjator” jest historią zawodowego mediatora. Swoją historię Ben Lopez rozpoczyna od tego, jak, będąc psychologiem, rozpoczął swoją przygodę jako profesjonalny negocjator. W późniejszych rozdziałach opisuje najróżniejsze sytuacje, z jakimi miał do czynienia, a przy okazji ujawnia stosowane przez siebie techniki prowadzenia negocjacji, nawiązywania relacji z kidnaperami i przejmowania kontroli nad całą sytuacją. W swojej długoletniej karierze stykał się również ze złym prowadzeniem rozmów z porywaczami, co mogło doprowadzić do tragedii. „Negocjator” jest całkiem sprawnie napisany, oddaje charakter pracy autora, jego zmęczenie wielodniowymi negocjacjami, które wymagają szybkich i zdecydowanych decyzji w każdej chwili.
Avatar użytkownika - Zdzislaw4
Zdzislaw4