Niemiecki dla dzieci 100 pierwszych słówek Książeczka + Karty obrazkowe

Niemiecki dla dzieci 100 pierwszych słówek to wyjątkowy zestaw dla młodszych dzieci przeznaczony do nauki języka niemieckiego w domu, w przedszkolu i szkole. Zakres słownictwa dotyczy najbliższego otoczenia dziecka, obejmuje takie zagadnienia jak: kolory, części ciała, ubrania, pory roku i dni tygodnia, zabawki oraz produkty spożywcze.

Książeczka zawiera pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart, listę wszystkich słówek z tłumaczeniem i wymową, kolorowanki i ćwiczenia utrwalające słownictwo. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD.

Karty obrazkowe są integralną częścią książeczki. W skład zestawu wchodzą 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami. Każda karta jest dwustronna: po jednej stronie znajduje się ilustracja i wyraźny podpis w języku niemieckim, a na odwrocie - ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Korzystanie z kart uatrakcyjniają dowcipne, przyciągające uwagę obrazki, które ułatwiają zapamiętywanie słówek w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

Całość uzupełnia płyta CD z nagraniami wszystkich słów i zdań, czytanymi przez native speakera, dzięki czemu dziecko może osłuchać się z poprawną wymową i niemieckim akcentem.

Pakiet zawiera:

- książeczkę przygotowaną z myślą o rodzicach i nauczycielach z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją i tłumaczeniem słów oraz kolorowankami i ćwiczeniami dla dzieci

- 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci

- płytę CD z nagraniami wszystkich słówek

Informacje dodatkowe o Niemiecki dla dzieci 100 pierwszych słówek Książeczka + Karty obrazkowe:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2016-03-16
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Niemiecki dla dzieci 100 pierwszych słówek Książeczka + Karty obrazkowe

Niemiecki dla dzieci 100 pierwszych słówek Książeczka + Karty obrazkowe - opinie o książce

Dyktanda w klasach 1-3. Zostań mistrzem ortografii
Okładka ksiązki - Dyktanda w klasach 1-3. Zostań mistrzem ortografii

Dyktanda są bardzo praktycznym - i jednocześnie najlepszym - sposobem na naukę ortografii. W prezentowanym zbiorze zamieszczone zostały teksty dyktand...

Supersisters
Okładka ksiązki - Supersisters

Dobrze nam znane wesołe siostry mają drugą tożsamość - od czasu do czasu stają się superbohaterkami! Ten album jest w całości poświęcony niezwykłym przygodom...