Niezła draka, Drapak! Cypel strachu, tom 2

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-10-05
Kategoria: Podręczniki
Dodał/a książkę: elibri

Drugi tom przygodowej opowieści dla dzieci narysowanej w nowoczesnym stylu cartoonowym. Kontynuacja historii nagrodzonej w drugiej edycji ,,Konkursu imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci".

Kornel jest z pozoru spokojnym właścicielem antykwariatu, ale kiedy zachodzi potrzeba, zakłada kostium i staje się superbohaterem znanym jako Drapak. Walczy ze złoczyńcami atakującymi Miasto Nasze oraz pomaga potrzebującym. Teraz wsparcia potrzebuje strachliwy Szeryf, który nie może sobie poradzić z plagą porwań dzieci. Drapak rusza tropem nieuchwytnego złoczyńcy, lecz śledztwo komplikują mu problemy osobiste z najbliższym przyjacielem i dziewczyną, która mu się podoba. W końcu jednak trafia na ślad porywacza i odkrywa niezwykłe motywy jego postępowania. Bohater Miasta Naszego będzie musiał wykorzystać cały swój spryt, aby rozwikłać sprawę, a jednocześnie zachować w tajemnicy swoją prawdziwą tożsamość.

Scenariusz komiksu napisał warszawski autor ukrywający się pod pseudonimem Sztybor, a rysunki są dziełem łodzianina Tomasza Kaczkowskiego, członka zimnofalowego zespołu Wieże Fabryk.

Kup książkę Niezła draka, Drapak! Cypel strachu, tom 2

Szanowny
Bartosz Sztybor0
Okładka ksiązki - Szanowny

Czy my się przypadkiem nie znamy? Zadajemy to pytanie nie częściej, niż sami je słyszymy. Znajome twarze widzimy na każdym kroku. Postaci z naszej przeszłości...