Nigdy dość. Biorę z życia wszystko

Fasolki", ,,Tik-Tak", ,,Teleranek", ,,Mała Syrenka", ,,Taniec z Gwiazdami", ,,Jak oni śpiewają", ,,Na Wspólnej", ,,Agent. Gwiazdy", a na dokładkę kilkudniowe maratony rowerowe i błyskotliwa kariera radcy prawnego... Wspólny mianownik dla tych wszystkich przedsięwzięć brzmi Joanna Jabłczyńska. Historia zwykłej dziewczyny, która dzięki nadzwyczajnej przebojowości, sprytowi i urokowi osobistemu, nie wie, co to nuda i przekonuje, że jak się chce, wszystko jest możliwe.

Informacje dodatkowe o Nigdy dość. Biorę z życia wszystko:

Nigdy dość. Biorę z życia wszystko - opinie o książce

Avatar użytkownika - reading-mylove
reading-mylove
Przeczytane:2016-08-12, Ocena: 5, Przeczytałem,
Kiedy byłam młodsza lubiłam oglądać serial „Na Wspólnej”. Wiadomo człowiek dorasta to i zainteresowania się zmieniają. Zaprzestałam śledzenia losów bohaterów. Jednak zawsze darzyłam sympatią Joannę Jabłczyńską. uważałam ją za dziewczynę z sąsiedztwa, z którą można się zaprzyjaźnić. „Nigdy dość” to pierwsza książka aktorki. Jest to zapis luźnej pogawędki. Asia opowiada o początkach kariery, zarówno tej muzycznej, jak i tanecznej, o występach w programach dla dzieci i w „Na Wspólnej”. Porusza także takie tematy jak religia, sport (w którym jest zakochana), podróże, związki, relacje z rodzicami i siostrą. Wypowiada się również o nauce i studiach prawniczych. Tak jak zostało napisane na okładce to historia zwykłej dziewczyny, która do wszystkiego doszła ciężką pracą. W osiąganiu marzeń przydał jej się spryt, przebojowość, poczucie humoru, urok osobisty i odwaga. Aktorka nie wie, co to nuda i z życia stara się wyciągnąć jak najwięcej. Nie istnieją dla niej słowa: nie potrafię, nie umiem, nie mogę, nie dam rady. Stawia sobie cele, dąży do nich, by w rezultacie je osiągnąć. Dwustustronicową publikację przeczytałam w ponad godzinę. Czyta się bardzo szybko, dlatego że czcionka jest duża i oczy się przy niej nie męczą. A poza tym książka zawiera bardzo dużo prywatnych zdjęć – od czasów dzieciństwa, aż do dzisiaj. Kolejna lektura o sławnej osobie prezentuje się bardzo ciekawie. Plusem jest też puchowa okładka. A z samej lektury wyjawił się ciepły portret Asi. To dziewczyna do tańca i do różańca. Serdeczna, życzliwa, pracowita. Jeśli macie ochotę na lekki wywiad to serdecznie polecam. http://reading-mylove.blogspot.com/2016/08/joanna-jabczynska-nigdy-dosc.html
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2016-07-06, 26 książek 2016, Mam, Przeczytane w 2016,
Świetna książka-wywiad z aktorką Joannią Jabłczyńską.Książkę czyta się szybko,ale jest w niej poruszonych dużo tematów i spraw ważnych dla Joanny.Możemy się przekonać ,że młoda aktorka jest normalną i zupełnie przystępną osobą.Opowiada o rodzinie,dzieciństwie,sporcie-ktory jest Jej pasją.O życiu aktorskim i wielu rolach.Książka bardzo ładnie wydana,z wieloma ciekawymi zdjęciami.Można się przekonać,że niektórzy znani ludzie-to ludzie tacy jak my.Polecam
Avatar użytkownika - wiki128
wiki128
Przeczytane:2018-03-17, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Ciekawa opowieść o życiu niesamowitej kobiety, której show biznes nie zrobił wody sodowej z mózgu.

Współczesny savoir-vivre dla nastolatków
Joanna Jabłczyńska0
Okładka ksiązki - Współczesny savoir-vivre dla nastolatków

Savoir-vivre nie musi kojarzyć się z nudną i staroświecką etykietą, o czym przekonują autorzy książki - doświadczony dziennikarz i znana aktorka. Poprzez...