Od zera. Osiąganie niemożliwego z Ho

Kontynuacja bestsellera Zero ograniczeń!

Oświecenie

Poprzednia książka Joego Vitale — Zero ograniczeń — odkryła przed Tobą mistyczną hawajską technikę o nazwie Ho’oponopono, kiedyś dostępną tylko dla wybranych. Dzięki Joemu technika ta stała się jasna dla każdego — dziś ludzie mogą cieszyć się zdrowiem, bogactwem i szczęściem bez ograniczeń. Książka, którą trzymasz w ręku, zaczyna się w miejscu, w którym skończyła się poprzednia. Zawiera nowe historie, objaśnia kolejne procesy, przybliża sylwetki nowych uzdrowicieli i przeprowadza przez czwarty etap przebudzenia: oświecenie.

Prawie wszystko, co robimy, czego doświadczamy i co nas ogranicza, to efekt działania naszego nieświadomego umysłu. To on nami steruje, choć najczęściej nie zdajemy sobie z tego sprawy. Programuje nas i każe zachowywać się w określony, często bardzo niekorzystny dla nas sposób. Na szczęście nie jesteśmy wobec niego bezbronni — mamy moc, która pozwala przekroczyć te ograniczenia i zacząć żyć naprawdę dzięki przebudzeniu i otwarciu na nieskończone możliwości.

To właśnie cud, który dokonuje się, gdy praktykujemy Ho’oponopono.

Joe Vitale — znany na całym świecie publicysta, mówca, muzyk, uzdrowiciel i gwiazda filmowa, codziennie praktykuje Ho’oponopono. Jest certyfikowanym uzdrowicielem Reiki, certyfikowanym specjalistą Chi Kung, certyfikowanym hipnoterapeutą, certyfikowanym specjalistą NLP, wyświęconym pastorem i doktorem metafizyki. Jest też autorem takich bestsellerów, jak www.JoeVitale.com. Mieszka na obrzeżach Austin w stanie Teksas.

Informacje dodatkowe o Od zera. Osiąganie niemożliwego z Ho:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2014-07-19
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Od zera. Osiąganie niemożliwego z Ho

Od zera. Osiąganie niemożliwego z Ho - opinie o książce

Joe Vitale0
Okładka ksiązki - Prawo przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego). Wydanie II uzupełnione

Nieznane paragrafy sukcesu Jak efektywnie zarządzać własnymi myślami? Jak rozpoznać cuda, które dzieją się wokół nas? Kiedy rozpocząć naukę Prawa Przyciągania...

Od zera. Osiąganie niemożliwego z Ho
Joe Vitale0
Okładka ksiązki - Od zera. Osiąganie niemożliwego z Ho

Kontynuacja bestsellera Zero ograniczeń! Oświecenie Poprzednia książka Joego Vitale — Zero ograniczeń — odkryła przed Tobą mistyczną hawajską...