Odkrywamy zdumiewający świat. Nowe spojrzenie na rzeczywistość

Czy jesteś gotowy spojrzeć na rzeczywistość w zupełnie nowy sposób?

Zdumiejesz się tym, co odkryjesz!

Nasza planeta kryje w sobie zaskakujące tajemnice, których odkrywanie wprawi w osłupienie naprawdę każdego. Przetrzesz ze zdumienia oczy, gdy przeczytasz o zjawiskach, faktach i wydarzeniach opisanych w tej książce! Sześć porażających działów (cuda ziemi, dziwy przyrody, nauka o człowieku, najszybsze maszyny, łowcy adrenaliny, historia), wypełnionych po brzegi niebywałymi informacjami. To książka dla ludzi o mocnych nerwach.

Odkryj z nami zdumiewający świat!

Niebywałość zjawisk i faktów zamieszczonych w książce potwierdza Discovery Chanel.

Odbiorcy:
– wszyscy ci, którzy są gotowi odkrywać niebywały świat
– pasjonujący się wieloma dziedzinami wiedzy, interesujący się naukowymi odkryciami.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– zawiera tysiące zaskakujących, wprawiających w zdumienie, ale zawsze rzetelnych i naukowo potwierdzonych faktów, zebranych w sześć intrygujących działów,
– każde opisywane zdumiewające zjawisko ilustrują nieprawdopodobnie precyzyjne fotografie, co sprawia, że lektura tej książki staje się więcej niż wyjątkowa,
– opracowana we współpracy z Discovery Chanel.

Informacje dodatkowe o Odkrywamy zdumiewający świat. Nowe spojrzenie na rzeczywistość:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2014-05-16
ISBN: 978-83-7660-970-6

Kup książkę Odkrywamy zdumiewający świat. Nowe spojrzenie na rzeczywistość

Odkrywamy zdumiewający świat. Nowe spojrzenie na rzeczywistość - opinie o książce

Poznajmy słowa. Wielka scena z nalepkami
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Poznajmy słowa. Wielka scena z nalepkami

Zwierzęta organizują w miasteczku wielki targ. Musisz zapełnić nalepkami wszystkie stragany na wielkiej stronie książki. Zadanie ułatwią wyrazy napisane...

Wielki śpiewnik biesiadny
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wielki śpiewnik biesiadny

Unikatowa kolekcja stu osiemdziesięciu pięciu pieśni biesiadnych i toastów przywołuje tradycję polskich uczt, w których picie było tylko jednym z elementów...