Opowieści z Narnii. T. 1-7

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2011-02-09
Dodał/a książkę: Autor X

Pełne siedmiotomowe wydanie serii. Opowieść o pełnej uroku i niezwykłych tajemnic krainie, którą czwórka młodych ludzi próbuje uratować przed siłami władców zła. Jej bohaterowie odkrywają, że przeciwstawienie się złu daje zadziwiającą siłę do walki z nim.

Kup książkę Opowieści z Narnii. T. 1-7

Opinie o książce - Opowieści z Narnii. T. 1-7

Avatar użytkownika - roksana85
roksana85
Przeczytane:2015-11-06, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Klasyka dla dzieci ale samemu tez miło poczytać o dziecięcych przygodach. Wciąga i doroslych i dzieci na równi.
Avatar użytkownika - pabelkopablo
pabelkopablo
Przeczytane:2014-12-24, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,
Jakoś nie przepadam za fantastyką, a tym bardziej napisaną dzieciom, jednak ta książka wywarła na mnie dobre wrażenie. Nie czytałem jej na siłę. Rozkoszowałem się każdym rozdziałem, na spokojnie. Bardzo podoba mi się styl Pana Lewisa! Żałuję, że nie sięgnąłem wcześniej po tę pozycję. Może bardziej wpłynęłaby na doświadczenia z fantastyką.
Avatar użytkownika - Maryszka
Maryszka
Przeczytane:2014-08-31, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
No cóż, to jedna z moich ulubionych powieści. Może i jest dla dzieci i młodzieży, ale uważam, że niesie ze sobą wiele wartości, których uczymy się przez całe życie, dlatego też nie zawaham się polecić ją również dorosłym :-) .
Avatar użytkownika - 1lolka18
1lolka18
Przeczytane:2014-06-07, Ocena: 6, Przeczytałam,
Najwspanialsze książki pod słońcem, naprawdę.
Avatar użytkownika - Laura_S
Laura_S
Przeczytane:2017-06-18, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, NAJLEPSZE!, przeczytane w 2017,
Avatar użytkownika - AMJ1986
Przeczytane:2015-11-19, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, przeczytane,
Mroczna wieża
C.S. Lewis0
Okładka ksiązki - Mroczna wieża

Poznaj wyjątkową kolekcję niepublikowanych wcześniej tekstów autora Opowieści z Narnii i wyrusz z nim w nową podróż po fantastycznych krainach! „Oczywiście...

Smutek
C.S. Lewis0
Okładka ksiązki - Smutek

Smutek C. S. Lewisa jest uznawany za najlepszą książkę dla ludzi przeżywających utratę bliskiej osoby, żałobę i cierpienie. Słynny pisarz, autor cyklu...