Pakiet: Dotyk Crossa/Płomień Crossa/Wyznanie Crossa

Trzy pierwsze części bestsellerowej serii o Crossie w pakiecie! Najszybciej sprzedająca się seria ostatniej dekady.

Cały świat ogarnęła gorączka Crossa. Gideon i Eva - dwoje kochanków w ogniu niezaspokojonego pożądania.

Gideon Cross. Od chwili, gdy go zobaczyłam - pięknego, mrocznego, wręcz niebezpiecznego mężczyznę - poczułam nieodparte przyciąganie. Pragnęłam jego dotyku jak powietrza, potrzebowałam go jak bicia własnego serca. Nie mogłam mu się oprzeć. Nie chciałam. Był moim najskrytszym nałogiem. A on zaryzykował dla mnie wszystko. Nawet jeżeli to miało go zniszczyć.

Informacje dodatkowe o Pakiet: Dotyk Crossa/Płomień Crossa/Wyznanie Crossa:

Pakiet: Dotyk Crossa/Płomień Crossa/Wyznanie Crossa - opinie o książce

Avatar użytkownika - silme89
silme89
Przeczytane:2017-04-16, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Dotyk Crossa jest chyba największym " rywalem" 50Twarzy Greya, z przebitką dla Greya dzieki ekranizacji. Dużo osób porównuje obie te książki, jednakże po przeczytaniu śmiało mogę stwierdzić ,iż Cross ma więcej fabuły,poruszane są tematy codzienne, ciężkie...świat nie jest taki wyidealizowany. Dwa moje spostrzeżenia do autorki,co dość mocno mnie raziło- wszyscy przedstawieni bohaterowi są Bogami.Kobiety piekne ,atrakcyjne, wysokie ,szczupłe, Faceci-muskularni,przystojni,bogaci-sam miód. Można nabawić się kompleksów czytając opis przedstawionych osób. A druga, bardziej istotna uwaga-Główni bohaterowi w zastraszającym tempie się w sobie zakochują i od razu trwają przy sobie. Nie ma tam tajemnic,zaskoczeń,mocnych wrażeń,które mogłby mnie na tyle poruszyć.Porównująć np do książki "Ten mężczyzna" ( i całej serii) książkę czytałam z zapartym tchem i momentami bolącym brzuchem. Crossa przetrawiłam, ale miałam momenty odłóżenia książki na jakiś czas. Generalnie polecam do przeczytania, dla kogoś kto lubi mało wybuchowe akcje , ktoś kto lubi pełne wrażeń emocje i fajerwerki będzie lekko zawiedziony.Jednakże książka zostanie na półce w mojej domowej biblioteczce-może za kilka lat do niej wrócę :)
Avatar użytkownika - aggusia
aggusia
Przeczytane:2021-06-12, Ocena: 5, Przeczytałam,

Oceniam tutaj zbiorczo pięć tomów bo nie ma sensu pisać recenzji do każdego, w każdym jest podobnie. Sięgnęłam po te pozycje namówiona przez siostrę, która jest fanką Greya. No i tak ogólnie to właściwie był Grey w wydaniu Sylvii Day. Oczywiście inna historia, dużo tajemnic, zagadek, traumatyczne przeżycia bohaterów i mnóstwo seksu w tle. Swego czasu przeczytałam Greya i oceniając serię S. Day uważam, że jest tego seksu znacząco więcej i sceny są mocniejsze. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Jak komuś przeszkadza można śmiało opuścić, nic się nie straci.

W kolejnych tomach posuwamy się do przodu w historii bohaterów, uczestniczymy w rozstaniach, powrotach, kłótniach, scenach zazdrości. Jest to typowy romans z cięższą erotyką i próżno to nazywać literaturą wysokich lotów ale na niemęczący intelektualnie relaks będzie w sam raz.

Plusem jest łatwostrawny styl, proste zdania, bez zbędnych przemyśleń. Prosta ale wartka akcja przez którą niemal się płynie. Pięć tomów połknęłam w trzy dni długiego weekendu.

Avatar użytkownika - zakrecona8
Przeczytane:2016-03-23, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Tylko on
Sylvia Day0
Okładka ksiązki - Tylko on

Sylvia Day po raz kolejny zabiera swoje czytelniczki w ekscytującą podróż po krainie zmysłowych doznań. Maria, Zimna Wdowa, słynie z niezwykłej...

Dotyk Crossa. Tom 5. Tylko Cross
Sylvia Day0
Okładka ksiązki - Dotyk Crossa. Tom 5. Tylko Cross

Gideon Cross. Pochłonął mnie całkowicie i nieodwracalnie. Poślubienie go było spełnieniem moich marzeń. Nie podejrzewałam jednak, że wytrwanie w małżeństwie...