Photoshop CS5 PL. Szkoła efektu

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011-02-27
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 978-83-246-2677-9
Liczba stron: 592
Dodał/a książkę: lokesh

Ocena: 0 (0 głosów)

Od otwarcia programu po efekty specjalne — wyeksponuj walory swoich zdjęć

Okno programu i najważniejsze polecenia w Photoshopie CS5 Zaznaczanie, malowanie, maskowanie oraz inne operacje na obrazie Kolor, kontrast, nasycenie i płynne poruszanie się w przestrzeniach barw Przekształcanie, filtry, efekty specjalne i zabawa z tekstem Żaden program do obróbki zdjęć na świecie nie dorówna dziś Photoshopowi — ani pod względem rzeszy użytkowników, ani łatwości obsługi, ani perfekcji uzyskiwanych efektów. Każda wersja tej aplikacji jest coraz bogatsza i coraz lepsza, a CS5 to już prawie ideał. Jednak każdy z nas potrzebuje wstępnej wiedzy, aby bez trudu poruszać się wśród tysiąca poleceń i możliwości programu. Polskim czytelnikom od lat przychodzi przy tym z pomocą Anna Owczarz-Dadan, znakomita autorka wielu świetnych podręczników z zakresu obróbki grafiki.

W książce "Photoshop CS5 PL. Szkoła efektu " autorka zajmuje się po kolei wszystkimi aspektami działania tej wersji Photoshopa. Znajdziesz tu informację o tym, jak najwygodniej ustawić sobie przestrzeń roboczą i zaimportować obrazy, jak bawić się kolorami, fakturą i kontrastem. Dowiesz się, jak usunąć niechciane fragmenty obrazu i powielić inne, wykorzystać maski i warstwy, odzyskać utracone szczegóły obrazu i odpowiednio go wykadrować. Nauczysz się stosować efekty specjalne i odkształcenia, retuszować sylwetkę, a nawet zmieniać miny osób uwiecznionych na fotografii. Zatem owocnej lektury!

Podstawy obsługi programu Zaznaczanie obrazu i jego fragmentów Malowanie w Photoshopie Powiększanie i zmniejszanie widoku w oknie obrazu Pozbywanie się niechcianych elementów Praca z maskami i warstwami Cofanie wykonanych czynności Korygowanie kolorów Łączenie obrazów oraz ich dopasowywanie Zmiana rozmiarów, prostowanie i przekształcanie obrazów Edycja obrazu poprzez jego zniekształcanie Obiekty inteligentne Filtry — korekcja obrazu i efekty specjalne Ścieżki, kształty, tekst Tabela skrótów klawiszowych Także Ciebie stać na mistrzowskie efekty!

Kup książkę Photoshop CS5 PL. Szkoła efektu

Opinie o książce - Photoshop CS5 PL. Szkoła efektu

Inne książki autora
Corel Paint Shop Pro X. Podstawy
Anna Owczarz-Dadan0
Okładka ksiązki - Corel Paint Shop Pro X. Podstawy

Poznaj możliwości Paint Shop Pro X Znany i popularny program graficzny Paint Shop Pro doczekał się kolejnej wersji, oznaczonej symbolem X. Podobnie jak...

Tworzenie filmów w Windows XP. Podstawy
Anna Owczarz-Dadan0
Okładka ksiązki - Tworzenie filmów w Windows XP. Podstawy

Zasiądź w fotelu montażysty filmowego! Większości z nas multimedialne możliwości Windows XP kojarzą się z odtwarzaniem filmów i muzyki oraz przeglądaniem...

Reklamy