Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2013-10-23
Kategoria:

Rose i Nina, mimo że żyją w zupełnie innych czasach, mają bardzo podobne doświadczenia. Obie wyruszają w podróż do miasta świateł ze złamanym sercem. Obie, wbrew faktom, żywią nadzieję, że pobyt w Paryżu przyniesie ukojenie. Czy te oczekiwania się spełnią?

Podążająca śladem Róży Nina pragnie wyjaśnić zagadkę serii kradzieży obrazów słynnej malarki. Na jej drodze pojawi się fascynujący i tajemniczy kolekcjoner sztuki z Argentyny. Razem spróbują się dowiedzieć, kto i dlaczego kradnie dzieła Rose de Vallenord. Tylko czy na pewno Nina może mu zaufać?

Małgorzata Gutowska-Adamczyk znów zabiera czytelników w fascynującą podróż do dziewiętnastowiecznej i współczesnej Francji, snując opowieść o dwóch wyjątkowych kobietach. Równie ważnym bohaterem książki czyni Paryż - niezwykłe miasto, w którym zarówno cierpienie, jak i szczęście odczuwa się ze zdwojoną intensywnością.

Po bestsellerowej "Cukierni Pod Amorem" zapraszamy na kolejną wyśmienitą ucztę literacką, która urzeka opowieścią o czasach minionych, pełnych nostalgicznego piękna.

Jeśli marzy ci się prawdziwa uczta literacka połączona z podróżą do pięknego Paryża, sięgnij po powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Jej bohaterki to kobiety wyjątkowe, intrygujące i wyraziste. Do tego świat francuskiej arystokracji i paryski szyk - ja nie mogłam się oderwać.- Beata Tyszkiewicz

Odmalowanie realiów odległej epoki w sposób wiarygodny jest niełatwym zadaniem, a w tym przypadku udało się to wyśmienicie. Paryż Gutowskiej-Adamczyk pozwala przenieść się do innej rzeczywistości, a to najlepsze lekarstwo na kryzys. - Agnieszka Kantaruk, miesięcznik "Modny Kraków"

Kup książkę Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord

Fortuna i namiętności. Zestaw. Fortuna i namiętności. Klątwa, Zemsta
Małgorzata Gutowska-Adamczyk0
Okładka ksiązki - Fortuna i namiętności. Zestaw. Fortuna i namiętności. Klątwa, Zemsta

Dwa tomy nowej serii Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk w eleganckim pudełku, idealne na prezent! Fascynujące bohaterki, pełna namiętności fabuła, szybkie...

Kalendarze
Małgorzata Gutowska-Adamczyk0
Okładka ksiązki - Kalendarze

Najnowsza książka bestsellerowej pisarki. Piękna i pełna osobistych wątków powieść o dzieciństwie.   ,,Masz siostrę!" - radosny okrzyk babci...