Pokoloruj swoje marzenia. 48 antystresowych kolorowanek dla doros³ych

Ocena: 0 (0 g³osów)

Wybór 48 rysunków, dziêi którym szybko uspokoisz nerwy. Codzienny, przynajmniej 10-minutowy relaks z naszymi kolorowankami, zbawiennie wp³ynie nie tylko na Twoje samopoczucie.

Zapraszam Ciê do czarno-bia³ego¶wiata, który mo¿esz pokolorowaæ wed³ug w³asnych oczekiwañ. Spo¶ród tysi±ca rysunków wybra³am 48, które pozwol± Ci siê odprê¿yæ i zregenerowaæ si³y. Wype³nij je swoimi kolorami.Spe³nij swoje marzenia, spraw, aby chcia³o Ci siê ¿yæ, kochaæ i têskniæ. Marzenia siê nie spe³niaj± - marzenia siê spe³nia.

Informacje dodatkowe o Pokoloruj swoje marzenia. 48 antystresowych kolorowanek dla doros³ych:

Wydawnictwo: Czarno na bia³ym
Data wydania: 2015-11-15
Kategoria: Architektura, kultura, sztuka

wiêcej

Kup ksi±¿kê Pokoloruj swoje marzenia. 48 antystresowych kolorowanek dla doros³ych

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Pokoloruj swoje marzenia. 48 antystresowych kolorowanek dla doros³ych - opinie o ksi±¿ce

Inne ksi±¿ki autora
Bohaterowie polskiej transformacji
praca zbiorowa0
Ok³adka ksi±zki - Bohaterowie polskiej transformacji

Dwie dekady po Okr±g³ym Stole i dwadzie¶cia wywiadów z wa¿nymi postaciami ¿ycia gospodarczego i politycznego.Bohaterowie polskiej transformacji to rozmowy...

All New X-Men. Wczorajsi X-Men
praca zbiorowa0
Ok³adka ksi±zki - All New X-Men. Wczorajsi X-Men

Gdy przed laty pi±tka nastolatków (Cyclops, Marvel Girl, Iceman, Angel i Beast) tworzy³a pierwszy oryginalny sk³ad X-Men, rzeczywisto¶æ by³a znacznie...

Zobacz wszystkie ksi±¿ki tego autora
Recenzje miesi±ca
Andrzej Ziemiañski ;