Polne kwiaty. Tom 62. Zapomniany ogród

Wydawnictwo: Pi
Data wydania: 2015-07-17
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-7813-862-4
Liczba stron: 192
Dodał/a książkę: shi4

Ocena: 4 (1 głosów)

Konstanse dowiaduje się o zaręczynach Michaela i Emily. Jej francuski znajomy, Pierre Lafayette, oferuje swoją pomoc i obiecuje sprawić, by do ślubu tych dwojga nie doszło. Jednak Konstanse zaczyna się wahać. Tymczasem na Skogso Nora przygotowuje uroczystości weselne. Cały dom przystrojony jest świeżymi, polnymi kwiatami.

Emily rozejrzała się dookoła. Piękno polnych kwiatów i ich zapach do głębi ją poruszyły. A kiedy usłyszała rzewne dźwięki skrzypiec, westchnęła rozmarzona. To Liam wygrywa stare, irlandzkie melodie, które Emily zapamiętała z pobytu na Jomfruland.

Kup książkę Polne kwiaty. Tom 62. Zapomniany ogród

Opinie o książce - Polne kwiaty. Tom 62. Zapomniany ogród

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2015-08-14, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (327) książek w 2015 roku, Mam, Obyczajowe,
Ostatni tom z serii, który ukazał się u nas w Polsce. Ale niestety nie jest to koniec perypetii Emily i jej najbliższych, gdyż w Norwegii ukazał się następny tom. Oby polskie wydawnictwo jeszcze raz powróciło do wydawania tej serii, bo po mimo w miarę spójnego końca, dużo wątków zostało nie zakończonych. Podsumowując całość, seria jest nierówna. Są tomy słabsze i nudniejsze, ale jest też sporo z wartką akcją. Bohaterowie mają ciekawe osobowości, chociaż autorka ma słabość do zmian ich zachowań o 180 stopni. Przez co wydarzenia bywają nieprzewidywalne.
Link do opinii
Inne książki autora
Zapomniany Ogród Tom 14. Niebezpieczna umowa
Merete Lien0
Okładka ksiązki - Zapomniany Ogród Tom 14. Niebezpieczna umowa

Saga. zapomniany ogród to seria książek autorstwa Merete Lien. To pasjonująca, pełna tajemnic opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o ludzkich...

Prawowity dziedzic
Merete Lien0
Okładka ksiązki - Prawowity dziedzic

Jenny po powrocie do Bergen stara się skupić na malowaniu, wciąż jednak nie przestaje myśleć o Gerhardzie W mieście jest także Aron Ostbye. Zostawił chorą...

Reklamy