Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania: 2021-09-15
Kategoria: Popularnonaukowe

Doktor habilitowany nauk społecznych w zakresie pedagogiki Remigiusz Kijak oraz Oficyna Wydawnicza "Impuls" zapraszają do wyjątkowej zapowiedzi wydawniczej:

Profesor Remigiusz Kijak, który od dawna porusza trudne i niewygodne tematy tabu, przygotował kolejną bardzo potrzebną książkę, w której odniósł się do problematyki seksualności. To nie jest pierwsza publikacja tego Autora dotycząca tego zagadnienia. Warto przypomnieć że w tym roku mija dokładnie dziesięć lat, odkąd wspólnie z Oficyną Wydawniczą ,,Impuls" ogłosił drukiem książkę pod tytułem Seks i niepełnosprawność. Doświadczenia seksualne osób z niepełnosprawnością intelektualną. Była to pierwsza monografia kompleksowo opisująca problematykę seksualności na podstawie badań empirycznych.

Kup książkę Portrety seksualności. Rozmowy o seksie kobiet i mężczyzn z niepełnosprawnością intelektualną

Opinie o książce - Portrety seksualności. Rozmowy o seksie kobiet i mężczyzn z niepełnosprawnością intelektualną

Rodzice z niepełnosprawnością intelektualną. Trudne drogi adaptacji
Remigiusz Kijak0
Okładka ksiązki - Rodzice z niepełnosprawnością intelektualną. Trudne drogi adaptacji

Rodzice z niepełnosprawnością intelektualną to książka unikatowa, pionierska z uwagi na podjętą problematykę i metodologię badań. Praca Autora znanego...

Remigiusz Kijak0
Okładka ksiązki - Dorośli z głębszą niepełnosprawnością intelektualną jako partnerzy, małżonkowie i rodzice

Książka jest o miłości, o bliskich, intymnych relacjach partnerskich i małżeńskich, o rodzicielstwie, a narratorami są osoby głębiej niepełnosprawne intelektualnie...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło