Wydawnictwo: Aetos
Data wydania: 2016-04-13
ISBN: 978-83-61097-53-2
Dodał/a książkę: czytam

Każda z nas czasami zachowuje się jak złośnica. Każda z nas doświadcza sytuacji, gdy puszczają jej hamulce emocjonalne. Aby poradzić sobie ze wzburzeniem, tłumimy nasze uczucia albo wybuchamy w sposób niekontrolowany (lub robimy po części i jedno, i drugie).

Jak skutecznie zapanować nad nieokiełznanymi emocjami?

Jak sprawić, by emocje działały na naszą korzyść, a nie przeciwko nam?

Lysa TerKeurst – znana z bestsellerowego poradnika Stworzona, by pragnąć – w swojej najnowszej książce Poskromienie złośnicy pokazuje, jak ująć w karby nieokiełznane emocje. Książka obfituje w szczere osobiste przykłady oraz praktyczne zasady oparte na prawdach biblijnych. Zawarte tu wskazówki pomogą ci określić typ twoich reakcji emocjonalnych i zapanować nad skłonnością do wybuchów lub niezdrowego tłumienia emocji. Dowiesz się też, jak rozwiązywać konflikty w kluczowych relacjach z innymi ludźmi i jak odpowiednio reagować na sytuacje pozostające poza twoją kontrolą.

Kup książkę Poskromienie złośnicy. Jak podejmować mądre decyzje na przekór nieokiełznanym emocjom

Opinie o książce - Poskromienie złośnicy. Jak podejmować mądre decyzje na przekór nieokiełznanym emocjom

Stworzona by pragnąć. Tęsknoty kobiecej duszy
Lysa Terkeurst0
Okładka ksiązki - Stworzona by pragnąć. Tęsknoty kobiecej duszy

Jedz, módl się... i pragnij! Książka Stworzona, by pragnąć nie jest typowym poradnikiem o zdrowym odżywianiu. Nie promuje kolejnej diety-cud ani...