Prawdziwa moc tkwi w Tobie! Jak zapewnić sobie szczęście, równowagę i dobrobyt

Wykorzystaj najpełniej swoje pięć minut na Ziemi!

Zacznij od zaraz: uwalniać się od przestarzałych modeli pracy i kariery, otwierać się na nowe wyzwania, robić to czego naprawdę chcesz,

Pieniądze to nie wszystko. Dziś coraz rzadziej pytamy: "Czy będę w stanie znaleźć pracę i założyć rodzinę?". Bardziej interesuje nas odpowiedź na pytanie: "Co jest moją pasją?". Każde pokolenie ma swoją własną świadomość. Jednak pokolenie młodych wkraczających w świat biznesu u progu naszego wieku jest pierwszym, o którego losach zadecyduje samoświadomość.

Zamiast biernie przyjmować od życia to, co zechce ono Ci dać, dowiedz się o sobie więcej i zacznij robić to, co ma dla Ciebie sens. Poznaj różne spojrzenia na rzeczywistość -- wyznania i myśli znanych autorów, takich jak Joe Vitale, Jack Canfield czy Arthur Joseph.

Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl o:

wartościach, które Cię budują i które Cię niszczą, tym, jak dzielisz swój czas pomiędzy obowiązki, starym, sprawdzonym modelu rodziny, nowych sposobach zarabiania na życie, potrzebie zmian w swojej osobowości, podejmowaniu ryzyka, harmonii pomiędzy życiem zawodowym i osobistym.

Informacje dodatkowe o Prawdziwa moc tkwi w Tobie! Jak zapewnić sobie szczęście, równowagę i dobrobyt:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2007-04-17
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Prawdziwa moc tkwi w Tobie! Jak zapewnić sobie szczęście, równowagę i dobrobyt

Prawdziwa moc tkwi w Tobie! Jak zapewnić sobie szczęście, równowagę i dobrobyt - opinie o książce