Przebudzenie, czyli prawdziwe oblicze Weroniki

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Data wydania: 2012-04-15
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788374249010
Liczba stron: 192
Dodał/a książkę: czytam

Ocena: 0 (0 głosów)

Czy żyjąca w dzisiejszych czasach dziewczyna może doświadczyć czegoś więcej niż to, co proponują media, szkoła i ulica? Weronika to współczesna nastolatka. Ma swoje plany i marzenia, kłóci się z mamą, podkochuje w chłopaku z sąsiedztwa, buntuje. Jej życie jednak naznaczone jest rodzinną tragedią. W wypadku drogowym ginie jej ukochany tata i starszy brat. Po tym zdarzeniu już nic nie jest takie jak wcześniej. Weronika nie może pogodzić się ze stratą najbliższych, zaczyna oddalać się od Pana Boga i zadawać sobie pytania, jaki sens ma wiara i zbawienie.

Pewnego dnia, rozmyślając o kolejnej awanturze z mamą, wspominając wydarzenia z przeszłości, zapada w dziwny sen… Ciężko chora, budzi się w Jerozolimie dzień przed ostatnią wieczerzą. Uświadamiając sobie, że najtragiczniejsze godziny Jezusa mają dopiero nastąpić, postanawia zapobiec męce pańskiej. Robi wszystko, by nie dopuścić do ukrzyżowania Chrystusa, gdyż uważa, że oddanie za kogoś życia nie ma sensu, powoli odkrywa Prawdę... i bardziej poznaje samą siebie.

Claudia Cangilla McAdam pisze ksiazki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na jej życie religijne ogromny wpływ wywarły studia w Denver Catholic Biblical School, studiowała też na Wydziale Teologicznym w Augustine Institute w Denver. W ciągu trzydziestu lat opublikowała swoje prace w dziesiątkach czasopism i wydała kilkanaście książek, zdobywając nagrody. Często spotyka sie z młodzieżą szkolna, prezentując swoje książki i mówiąc o warsztacie pisarskim.

Kup książkę Przebudzenie, czyli prawdziwe oblicze Weroniki

Opinie o książce - Przebudzenie, czyli prawdziwe oblicze Weroniki

Reklamy