Książka Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji Wojciecha Filabera ma na celu zapoznanie czytelnika z pozytywnymi aspektami jakie oferuje medytacja w poprawie jakości życia i poprawę zdrowia umysłowego. Książka przedstawia czym jest naprawdę medytacja na podstawie lat doświadczeń osób które poświęciło znaczną cześć życia na wewnętrzną obserwacje procesów zachodzących w umyśle. Książka służy jako poradnik jak również jako źródło inspiracji do stosowania medytacji w codziennym życiu. Książka prezentuje czym jest medytacja. Przedstawia dostępne techniki medytacji, wyszczególnia rodzaje medytacji, oraz przedstawia zalety które medytacja oferuje. Ponadto główna cześć treści przedstawia czy jest medytacja według najsłynniejszych mistrzów medytacji: Alan Watts, Eckhart Tolle, OSHO, Ram Dass, Mooji, Adyashanti, Jego Swietobliwosc Dali Lama, Maharashi, Papaji, Jiddu Krishnamurti oraz Thich Nhat Hanh. Ponadto książka przedstawia własną refleksje autora na dotycząca czym jest umysł Zen i natura Buddy.

Informacje dodatkowe o Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2013-06-17
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji

Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji - opinie o książce

Avatar użytkownika - agnieszka3201
agnieszka3201
Przeczytane:2014-07-29, Ocena: 6, Przeczytałam,
Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część II – kolorowanka
Wojciech Filaber0
Okładka ksiązki -  Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część II – kolorowanka

Nauka połączona z zabawą to jeden z najlepszych sposobów na zachęcenie dziecka do poznawania nowych słów i pojęć. Książka zawiera dziesięć...

Huna i Ho'oponopono: Starożytna wiedza współcześnie
Wojciech Filaber0
Okładka ksiązki - Huna i Ho

„Huna i Ho'oponopono: Starożytna wiedza współcześnie” Wojciecha Filabera to swojego rodzaju przewodnik po systemach wewnętrznego umacniania...