Puk, puk! Co słychać... Na pogotowiu

Wydawnictwo: Skrzat
Data wydania: 2014-10-01
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-7915-113-4
Liczba stron: 32
Dodał/a książkę: inka

Ocena: 0 (0 głosów)

Sanitariusz, goprowiec czy pielęgniarka są w ciągłej gotowości. Gdy ktoś ciężko zachoruje lub ulegnie wypadkowi, potrzebuje ich szybkiej i fachowej pomocy. Na czym polega praca w pogotowiu i dlaczego karetka musi robić tyle hałasu? Odpowiedzi znajdziesz w tej książce! Miłej lektury!

Aby dziecko mogło opanować i doskonalić trudną umiejętność czytania, Wydawnictwo Skrzat proponuje nową kolekcję „Pierwsze Czytanki”. Należą do niej m.in. książeczki z serii „Puk, Puk! Co Słychać…”. Zostały one zakwalifikowane do poziomu pierwszego, co oznacza, że są przeznaczone dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z czytaniem. Każda historia z tej serii zawiera trudniejszy tekst wierszowany oraz pojedyncze, proste wyrazy umieszczone w dymkach. Tekst poetycki czyta ktoś dorosły, a słowa w dymkach – dziecko. Taka lektura może być wspaniałą zabawą dla dwojga. Książeczki z serii „Puk, Puk! Co Słychać…” nie są przypisane do konkretnego wieku. Rodzic sam zdecyduje, czy jego dziecko poradzi już sobie z zaproponowanym tekstem.

Kolorowe ilustracje i ciekawa opowieść na pewno zainteresują najmłodszych oraz pomogą im w opanowaniu trudnej sztuki czytania. Dodatkowym atutem książek z tej serii jest zamieszczony na końcu każdej z nich słowniczek trudniejszych pojęć pojawiających się w konkretnej opowieści.

Kup książkę Puk, puk! Co słychać... Na pogotowiu

Opinie o książce - Puk, puk! Co słychać... Na pogotowiu

Inne książki autora
Zuzia i skarby katedry
Mariusz Niemycki0
Okładka ksiązki - Zuzia i skarby katedry

Detektyw Zuzia znów na tropie! Tym razem przyjeżdża do Krakowa. Wraz ze swoimi przyjaciółkami Pauliną i Natalią wpadają na trop niebezpiecznej szajki próbującej...

Listonosz Kot. Trudna sztuka pisania listów
Mariusz Niemycki0
Okładka ksiązki - Listonosz Kot. Trudna sztuka pisania listów

Leon Kot dowiaduje się, że sympatyczna Krysia chciałaby otrzymać od kogoś… list miłosny. Listonosz chciałby bardzo spełnić życzenie kotki, tylko...

Reklamy