Rewolucja.exe. Audiobook

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-01-01
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: b.d.
Czas trwania:1h 24min
Czyta: Miłogost Reczek
Dodał/a książkę: arven1989

Ocena: 4 (1 głosów)

Rewolucyjna wprost interpretacja Miłogosta Reczka. Robiące wrażenie efekty dźwiekowe i skrząca się treść audiobooka. Niezapomniane. Warto posłuchać. Bo czyż komuś chciałby się dzisiaj robić taką rewolucję z prawdziwego zdarzenia, nie zadymę na parę godzin, ale zmieniać struktury, systemy, i to nie dla zabawy, ale w imię wartości? Tak, audiobook skłania do refleksji. Czy w epoce portali społecznościowych mamy w sobie tyle siły i determinacji, żeby zmieniać świat? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi jednak opowiadanie Jacka Dukaja "Rewolucja.exe" daje obraz takich wydarzeń. Jest to znakomite opowiadanie stworzone w ramach akcji Nieskończona opowieść (http://nieskonczona-opowiesc.gadzetomania.pl/). Użytkownicy serwisu Gadżetomania wspólnie z Jackiem Dukajem przez kilka kolejnych tygodni tworzyli jego treść. Jest to kolejny audiobook w naszym serwisie, który powstawał w tak interaktywnym środowisku.

Ilustracje dźwiękowe ANGST78 ANGST78 jest wspólną inicjatywą Patryka Gęgniewicza oraz Łukasza Szałankiewicza. W ramach Angst78 zajmują się głównie eksploracją rejonów muzyki elektronicznej od ilustracyjnych kolaży do struktur techno/ambinetu.

Kup książkę Rewolucja.exe. Audiobook

Opinie o książce - Rewolucja.exe. Audiobook

Avatar użytkownika - arven1989
arven1989
Przeczytane:2016-02-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 w 2016, Audiobook,
S-f to nie bardzo mój gatunek, ale czasem wpadnie mi coś w ręce lub w ucho, mamy tutaj opowieść która pewnie niejednemu krąży po głowie, kiedy obserwuje to co się dzieje dookoła niego, znaleźć się w środku rewolucji i zaprowadzić nowe porządki oczywiście będzie to także wiązać się z pewnymi kosztami, ale ważne jest także by zdobyć poklask i uznanie publiczności. Jakie to życiowe, a wydawałoby się że Rewolucja.exe jest tylko mrocznym wymysłem autora, który może być niejednokrotnie niezrozumiały lub bzdurny dla laika, ale dla mnie, sam styl pisarski Dukaja daje wiele wartości dodatnich. To moja druga przesłuchana produkcja Gadźetomanii, z serii niedokończonych opowieści, pisanych wspólnie z internautami i jest coraz lepiej, lektor doskonale wczuł się w rolę, a udźwiękowienie w stylu techno, dodaje unikalnego klimatu całej opowieści.
Link do opinii
Inne książki autora
Wroniec
Jacek Dukaj0
Okładka ksiązki - Wroniec

Dla dzieci Stanu Wojennego i dla dzieci, które Stanu Wojennego nie mogą pamiętać - bajka magiczna o nocy grudniowej, gdy małemu Adasiowi Wroniec...

Czarne oceany
Jacek Dukaj0
Okładka ksiązki - Czarne oceany

WOJNY EKONOMICZNE I WOJNY MEMETYCZNENOWA ETYKIETA I NOWA INTYMNOŚĆ INŻYNIERIA GENÓW, UMYSŁÓW I CYWILIZACJI A NICHOLAS HUNT ZUPGRADE’OWAŁ...

Reklamy