Rowerem do Santiago de Compostela, czyli jak dotarłem do Grobu św. Jakuba

Bardzo osobista, miejscami refleksyjna opowieść o wyprawie do grobu św. Jakuba, jednego z apostołów Chrystusa. Starodawny szlak tej wędrówki, określany mianem camino, cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród pielgrzymów z Europy Zachodniej. Z jednej strony książka stanowi niejako dziennik z podróży, z drugiej zaś posłużyć może jako swoisty przewodnik. Prócz wielu trafnych spostrzeżeń i praktycznych wskazówek, autor nie stroni od własnych wynurzeń, które zdradzają jego życiowy bagaż, częstokroć zdrowy dystans do rzeczywistości, ale też skłaniają do przemyśleń. W poczuciu niepewności, w zderzeniu z własnymi słabościami, autentyczność jego przeżyć na Szlaku św. Jakuba uczy również pokory.

Informacje dodatkowe o Rowerem do Santiago de Compostela, czyli jak dotarłem do Grobu św. Jakuba:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: b.d
Kategoria: Podróżnicze
ISBN: 978-83-60891-14-8

Kup książkę Rowerem do Santiago de Compostela, czyli jak dotarłem do Grobu św. Jakuba

Rowerem do Santiago de Compostela, czyli jak dotarłem do Grobu św. Jakuba - opinie o książce

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2017-10-07, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,

Wędrówka jednym z najstarszych i najbardziej znanych szlaków pielgrzymkowych. Opis kolejnych etapów. Ciekawe, trafne spostrzeżenia dotyczące własnej osoby, innych ludzi i miesc. Lektura zachęcająca do zadumy i stawiania pytań sobie samemu.