Rozmowa rekrutacyjna dla programistów. Przewodnik do sukcesu

Rekrutacja od podszewki!

Rozmowa rekrutacyjna to spotkanie, które stresuje każdego z nas. Taka rozmowa składa się z kilku etapów, a w jednym z nich poruszane są tematy techniczne. Daje to rekruterom duże pole do popisu. Szczegółowe pytania o znane technologie, sprawdzian z wiedzy ogólnej, łamigłówki, rekurencja - to tylko część obszarów, o które możesz zostać zapytany. Pytania z zakresu rachunku prawdopodobieństwa czy struktur danych również nie powinny Cię zdziwić. Co możesz zrobić, by dobrze wypaść? Solidnie przygotuj się do rozmowy i nie daj się zaskoczyć!

Mnóstwo cennych wskazówek znajdziesz w tej fantastycznej książce. Sięgnij po nią i poznaj typowy proces rekrutacji, dziesięć najczęściej popełnianych błędów oraz ulubione pytania rekruterów. W kolejnych rozdziałach znajdziesz opisy rekrutacji w takich firmach, jak Google, Microsoft, Yahoo! czy Facebook. Te opisy, wraz z najlepszymi sposobami na przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej oraz przykładowymi zadaniami technicznymi (z rozwiązaniami) pomogą Ci opanować stres i zrozumieć tok myślenia osób rekrutujących. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich programistów szukających pracy!

Dzięki tej książce:

poznasz proces rekrutacji od podszewki zobaczysz, jak prowadzą ją giganci rynku IT solidnie przygotujesz się do rozmowy unikniesz typowych błędów zdobędziesz pracę w wybranej firmie!

Twoja przepustka do nowej firmy!

Informacje dodatkowe o Rozmowa rekrutacyjna dla programistów. Przewodnik do sukcesu:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014-08-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Rozmowa rekrutacyjna dla programistów. Przewodnik do sukcesu

Rozmowa rekrutacyjna dla programistów. Przewodnik do sukcesu - opinie o książce