Samotność w sieci. Tryptyk.

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2011-09-21
ISBN: 978-83-7799-019-3
Dodał/a książkę: Autor X

Powieść tak współczesna, że bardziej nie można: z Internetem, pagerem, elektronicznymi biletami lotniczymi, dekodowaniem genomu i SMS-ami. A przy tym tak tradycyjna, jak klasyczna powieść miłosna. Powieść o miłości w Internecie. Autor analitycznie i urzekająco zarazem relacjonuje tę miłość, wprowadzając na przemian nastrój nieomal uroczystej czułości, aby kilka linijek dalej zadziwić odważnym erotyzmem. Do powieści dołączono epilog i zapis dyskusji autora z czytelnikami na forum internetowym.

Kup książkę Samotność w sieci. Tryptyk.

Opinie o książce - Samotność w sieci. Tryptyk.

Avatar użytkownika - magdalena_emilka
magdalena_emilka
Przeczytane:2015-02-07, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek 2015,
Cudowna książka. Najbardziej jednak w niej spodobał mi się chyba ten motyw dworca Berlin Lichtenberg.
Avatar użytkownika - milzlol
milzlol
Przeczytane:2015-01-06, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2015,
Za książkę zabierałam się ponad rok. Kusiła w księgarni, kusiła w bibliotece. Za każdym razem, gdy bok niej przechodziłam, mimowolnie brałam ją w ręce i przeglądałam. Mnóstwo osób ją chwaliło- na pewno jest dobra i zasługuje na przeczytanie. Moje odczucia? Negatywne. Nie rozumiem zachwytów nad tą książką. Gdybym umiała zostawić niedokończoną książkę samą sobie- z pewnością bym to zrobiła już po kilkudziesięciu stronach. Mimo to brnęłam dalej, a moje odczucia się nie zmieniały. Zbyt długie opisy, momentami przynudne, dwójka bohaterów z dość dziwną osobowością- oboje strasznie działali mi na nerwy. Nic nie zrozumiałam z tych wszystkich naukowych pojęć, które momentami trwały wieczność, najczęściej je po prostu, bez wyrzutów sumienia omijałam. Jest to powieść unowocześniona, ale czy nie za bardzo? Mnie książka nie zachwyciła i drugi raz bym po nią nie sięgnęła.
Avatar użytkownika - Barbarka
Barbarka
Przeczytane:2014-10-27, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2014,
Wszyscy chyba znają i czasem porównują z filmem. Przeczytałam i teraz zamierzam obejrzeć film. Bardzo dużo wzruszająca powieść.
Avatar użytkownika - Martine02032009
Martine02032009
Przeczytane:2014-01-18, Ocena: 5, Przeczytałam, Czytam regularnie w 2014,
Ksiazka bardzo życiowa ;) czyta sie ja bardzo szybko. Napisana jest prostym językiem. Mozna dowiedzieć sie z niej dużo ciekawych rzeczy np na temat genetyki. Polecam
Avatar użytkownika - inconsiderada
inconsiderada
Przeczytane:2011-06-27, Ocena: 6, Przeczytałam,
Najwspanialsza książka jaką czytałam. Żałuję, że nie mogę jej dostać z tą okładką.
Avatar użytkownika -

Wspaniała, cudowna, wzruszająca książka!
Avatar użytkownika - Sheelka
Przeczytane:2014-01-28, Przeczytałam,
Zespoły napięć
Janusz L.Wiśniewski0
Okładka ksiązki - Zespoły napięć

Janusz Wiśniewski już w swojej pierwszej bestsellerowej powieści "S@motność w Sieci" zaprezentował się jako wnikliwy i życzliwy obserwator kobiecej...

Loneliness on the net
Janusz L.Wiśniewski0
Okładka ksiązki - Loneliness on the net

A more contemporary story would be impossible: the Internet, pagers, airline e-tickets, genome decoding, text messages. And it's a classic love story....

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa