Seks na kredyt, czyli jak dostać gratis

"Satyryczne teksty mojej przyjaciółki Hanny Bakuły to rezultat obserwacji erotycznych obyczajów nowobogackiej Polski. Jej pełen słodkiej trucizny język obnaża naszą żałosną dekadencję. ISTNY SATIRICON BAKULLINIEGO."

Kora

"Głównym obiektem jadowitej napaści Hanny Bakuły jest typowy polski mężczyzna końca tysiąclecia: lekko spasiony, średnio rozgarnięty seksualny nieborak. Ponieważ jestem zapasionym, mało rozgarniętym seksualnym nieborakiem czytam (na domiar złego świetnie napisane) teksty Bakuły z wściekłością i życzę jej najgorzej. Życzę jej na przykład, żeby choć na krótko zakochała się zwierzęco w jakimś mało bystrym spaślaku, a potem, kiedy on odejdzie, żeby długo i boleśnie łkała na widok jego zostawionych na środku pokoju kapci w kratkę."

Jerzy Pilch

"Bakuła powinna się rozmnażać. Bakuły są inteligentne, zadziorne i wesołe! Więcej Bakuły!"

Wojtek Jagielski

"Bezlitośnie ukazana fizyczność seksu śmieszy i przeraża. Rodzi się myśl o głębokiej, szlachetnej, bezcielesnej miłości. Ta idea przyświeca zapewne Bakule. Ale niewyraźnie."

Jerzy Bralczyk

Hanna Bakuła – malarka i pisarka, autorka kilkunastu książek. Pisała felietony do „Playboya” i „Urody”, obecnie pisze bloga publikulikuje teksty w miesięcznikach, m.in. w „Skarbie”. Jest absolwentką wydziału malarstwa warszawskiej ASP. Portretowała m.in.: Liv Ullmann, Yehudi Menuhina, Daniela Olbrychskiego, Agnieszkę Osiecką. Pracuje w technice pasteli. Całe lata 80. XX w. spędziła na Manhattanie. Projektowała tam m.in. kostiumy i scenografię do spektakli na Broadwayu, za które wyróżnił ją „New York Times”. Oprócz polskiego ma też obywatelstwo amerykańskie. Na wizytówce ma napisane „osoba kontrowersyjna”. Mówi o sobie, że jest soft-feministką. Prowadzi fundację propagującą kulturę polską za granicą, wspiera dwa domy dziecka, organizuje festiwale muzyki Franciszka Schuberta.

Informacje dodatkowe o Seks na kredyt, czyli jak dostać gratis:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2014-06-18
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Seks na kredyt, czyli jak dostać gratis

Seks na kredyt, czyli jak dostać gratis - opinie o książce

Avatar użytkownika - hania22
hania22
Przeczytane:2014-05-28, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Na początku drażniła mnie ta książka, ale nie rzuciłam jej w kąt, po jakimś czasie wydała mi się nawet zabawna z nutka prawdy między wierszami :)
Avatar użytkownika - Faustyna
Faustyna
Przeczytane:2018-01-27, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Niewątpliwie jężyk Bakuły jest cięty i ostry miejscami wulgarny. Wiele jej spotrzeżeń jest jak najbradziej prawdziwych. Wnikliwsi obserwatorzy widzą to na codzień. Jest jednak w tej książce również bardzo drażniące mnie powielanie wielu stereotypów. Z tego powodu choć dotarłam do końca to nie jestem przekonana aby sięgnąć po kolejną książkę tej autorki.

Avatar użytkownika - ot
ot
Przeczytane:2015-11-15, Przeczytałam, Audiobooki,
Singielka i Otello. Na zakręcie
Hanna Bakuła0
Okładka ksiązki - Singielka i Otello. Na zakręcie

Fascynująca opowieść Hanny Bakuły o sztuce bycia samą i niebezpieczeństwie emocjonalnego uzależnienia się od osoby z innego świata. Ekscentryczna malarka...

Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę
Hanna Bakuła0
Okładka ksiązki - Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę

"Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę" jest to zabawna książka o relacjach męsko-damskich. Jest swego rodzaju poradnikiem dla dziewczyn i ich partnerów...