Skok 225 (Tom 2). Multirzeczywistość

Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal

Niepokojąca wizja świata, który na własne życzenie pozbywa się człowieczeństwa, zachowując najgorsze cechy rodzaju ludzkiego.

Jarosław Grzędowicz

Geniusz bio-logiki Natch po wygranym starciu zyskał nowego, przebiegłego i bezwzględnego przeciwnika.

Walka odbywa się w salonach władzy Melbourne i miejskich ruinach. Stawką jest los technologii, która może na zawsze zakończyć tyranię Rady... lub dać jej do ręki najpotężniejsze narzędzie ucisku.

Jeżeli istnieje sieć splątana bardziej, niż Światowa Sieć Informatyczna, jest nią bizantyjsko skomplikowana mapa powiązań w świecie finansowym. Edelman łączy oba światy w tej rozbudowanej i fascynującej trylogii. To działa!

Robert J. Sawyer, laureat nagrody Hugo, autor powieści Rollback oraz Hominidzi

Informacje dodatkowe o Skok 225 (Tom 2). Multirzeczywistość:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2014-03-21

Kup książkę Skok 225 (Tom 2). Multirzeczywistość

Skok 225 (Tom 2). Multirzeczywistość - opinie o książce

Wciągająca historia o wewnętrznych walkach najbardziej wpływowych przedstawicieli elit. Produkt Feudokorpu Natcha i Suriny-multirzeczywistosc- próbuje przejąć Borda, przewodniczący Agencji Bezpieczeństwa. Natch zostaje postrzelony strzlką z czarnym kodem, który uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie.

Avatar użytkownika - sabja
sabja
Przeczytane:2014-07-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2014, Mam, Na półkach,
Geosynchron. Skok 225 (Tom 3)
David Louis Edelman0
Okładka ksiązki - Geosynchron. Skok 225 (Tom 3)

Rada Obrony i Dobrobytu rozdarta jest wojną domową pomiędzy Lenem Bordą oraz Magan Kai Lee. Quell zbiegł z więzienia i usiłuje wzniecić bunt Wyspiarzy...

Infoszok
David Louis Edelman0
Okładka ksiązki - Infoszok

Nowatorska i prowokacyjna książka z zaskakującym przekazem emocjonalnym. Kate Elliott, autorka "Korony Gwiazd" Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak...