Smaczne życie Charlotte Lavigne. Tom 2. Bąbelki szampana i sucre la crme

Zwariowanych przygód radosnej i uroczej Charlotte Lavigne ciąg dalszy.

Pamiętacie, co się wydarzyło na ostatnich stronach pierwszego tomu Smacznego życia Charlotte Lavigne? Tak, Maxou wreszcie oświadczył się naszej uroczej bohaterce. I na dodatek poprosił ją, by zamieszkali w Paryżu. Charlotte jest w siódmym niebie. Będą żyli długo i szczęśliwie w najpiękniejszym mieście na świecie. Oczywiście z gromadką ślicznych dzieci. Tylko teraz musi zaplanować ślub. Trochę się tym denerwuje, bo najważniejsze wydarzenie w jej życiu musi przebiec bez zakłóceń, a sami pamiętacie, jak skończyła się słynna kolacja z Maxou. Tym razem nie będzie pożaru, pogorzelców w biustonoszu z różową koronką, kieliszka wina za dużo i strąków edamame, którymi można się udławić. Będzie idealnie!

Znajdziecie w tej powieści śmiech i łzy, a wszystko doprawione szczyptą optymizmu.

,,Naj"

Pełna humoru oraz wybornych przepisów historia niepokornej trzydziestolatki wytrwale poszukującej szczęścia i rzecz jasna - miłości.

,,Grazia"

Pozycja idealna dla smakoszy - sporo tu ciekawych przepisów kulinarnych.

,,Pani"

Nasza rada: nie zabierajcie się za tę lekturę z pustym żołądkiem!

,,Flesz"

Przepyszna historia nie tylko o miłości.

,,Świat i ludzie"

Informacje dodatkowe o Smaczne życie Charlotte Lavigne. Tom 2. Bąbelki szampana i sucre la crme :

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2014-10-09

Kup książkę Smaczne życie Charlotte Lavigne. Tom 2. Bąbelki szampana i sucre la crme

Smaczne życie Charlotte Lavigne. Tom 2. Bąbelki szampana i sucre la crme - opinie o książce

,,Smaczne życie Charlotte Lavigne 2" to świetna kontynuacja serii, ale również fantastyczna powieść indywidualnie. Oryginalna bohaterka, duża dawka humoru i smaczne jedzenie - to tylko przedsmak tego, co znajdziemy w tej powieści. Niezwykle zajmująca akcja, w której znajdziemy wątki obyczajowe, romantyczne i komediowe. Ale nie tylko. Coś dla siebie znajdzie w niej każdy, kto po nią sięgnie. Dlatego z miejsca polecam każdemu z osobna. Świetna (i smaczna) zabawa gwarantowana!
Avatar użytkownika - Iszka
Przeczytane:2015-08-09, Przeczytałam,
Smaczne życie Charlotte Lavigne 1
Nathalie Roy0
Okładka ksiązki - Smaczne życie Charlotte Lavigne 1

Gdyby Bridget Jones miała znaleźć we Francji najbliższą przyjaciółkę, zostałaby nią Charlotte Lavigne. Dowcipna, sympatyczna  historia niepokornej...

Nathalie Roy0
Okładka ksiązki - Smaczne życie Charlotte Lavigne. Tom 3. Cabernet sauvignon i biszkopciki z truskawkami

Charlotte Lavigne wita nas jako pełna energii i seksapilu prezenterka we własnym programie telewizyjnym! Po burzliwych miesiącach spędzonych w Paryżu wróciła...