Smaczne życie Charlotte Lavigne. Tom 2. Bąbelki szampana i sucre la crme

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2014-10-09
Kategoria: Romans
Dodał/a książkę: elibri

Zwariowanych przygód radosnej i uroczej Charlotte Lavigne ciąg dalszy.

Pamiętacie, co się wydarzyło na ostatnich stronach pierwszego tomu Smacznego życia Charlotte Lavigne? Tak, Maxou wreszcie oświadczył się naszej uroczej bohaterce. I na dodatek poprosił ją, by zamieszkali w Paryżu. Charlotte jest w siódmym niebie. Będą żyli długo i szczęśliwie w najpiękniejszym mieście na świecie. Oczywiście z gromadką ślicznych dzieci. Tylko teraz musi zaplanować ślub. Trochę się tym denerwuje, bo najważniejsze wydarzenie w jej życiu musi przebiec bez zakłóceń, a sami pamiętacie, jak skończyła się słynna kolacja z Maxou. Tym razem nie będzie pożaru, pogorzelców w biustonoszu z różową koronką, kieliszka wina za dużo i strąków edamame, którymi można się udławić. Będzie idealnie!

Znajdziecie w tej powieści śmiech i łzy, a wszystko doprawione szczyptą optymizmu.

,,Naj"

Pełna humoru oraz wybornych przepisów historia niepokornej trzydziestolatki wytrwale poszukującej szczęścia i rzecz jasna - miłości.

,,Grazia"

Pozycja idealna dla smakoszy - sporo tu ciekawych przepisów kulinarnych.

,,Pani"

Nasza rada: nie zabierajcie się za tę lekturę z pustym żołądkiem!

,,Flesz"

Przepyszna historia nie tylko o miłości.

,,Świat i ludzie"

Kup książkę Smaczne życie Charlotte Lavigne. Tom 2. Bąbelki szampana i sucre la crme

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:2015-07-10, Ocena: 4, Przeczytałam,
Jak pudełko czekoladek   Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi – pisał Winston Groom w kultowej powieści Forrest Gump. Te słowa doskonale oddają naturę naszego życia, zbyt nieprzewidywalnego, by można było cokolwiek planować. Życia, które może przynieść nam zarówno gorzkie łzy, jak i lata obfitujące w słodkie chwile - w zależności od tego, po jaką „czekoladkę” sięgniemy.   Jeśli mowa o słodyczach, to Charlotte Lavigne dostała najlepsze i najbardziej dorodne ciastko. Udało jej się podbić serce majętnego i przystojnego francuskiego dyplomaty, Maximiliena Lhermitte`a, a nawet skłonić go do małżeństwa. Teraz pozostaje tylko zorganizować wesele, a następnie przenieść się do Francji, by żyć długo i szczęśliwie. Niestety, w przypadku Charlotte o szczęśliwe zakończenie będzie trudno. Oprócz wyjątkowego daru do konfabulowania kobieta posiada również wyjątkowy talent do pakowania się w kłopoty. Co przydarzy się jej tym razem? Czytelnicy, którzy mieli możliwość poznać już Charlotte dzięki lekturze pierwszego tomu Smacznego życia Charlotte Lavigne, wiedzą, czego można się po jej przygodach spodziewać. Ci zaś, którzy przygodę z wychowaną w Quebecu dziennikarką telewizyjną rozpoczynają dopiero od tomu drugiego, również zapałają sympatią do tej lekko roztargnionej i naiwnej panny młodej. I choć nie znajdziemy tu głębszych ...

Opinie o książce - Smaczne życie Charlotte Lavigne. Tom 2. Bąbelki szampana i sucre la crme

,,Smaczne życie Charlotte Lavigne 2" to świetna kontynuacja serii, ale również fantastyczna powieść indywidualnie. Oryginalna bohaterka, duża dawka humoru i smaczne jedzenie - to tylko przedsmak tego, co znajdziemy w tej powieści. Niezwykle zajmująca akcja, w której znajdziemy wątki obyczajowe, romantyczne i komediowe. Ale nie tylko. Coś dla siebie znajdzie w niej każdy, kto po nią sięgnie. Dlatego z miejsca polecam każdemu z osobna. Świetna (i smaczna) zabawa gwarantowana!
Avatar użytkownika - Iszka
Przeczytane:2015-08-09, Przeczytałam,
Smaczne życie Charlotte Lavigne 1
Nathalie Roy0
Okładka ksiązki - Smaczne życie Charlotte Lavigne 1

Gdyby Bridget Jones miała znaleźć we Francji najbliższą przyjaciółkę, zostałaby nią Charlotte Lavigne. Dowcipna, sympatyczna  historia niepokornej...

Nathalie Roy0
Okładka ksiązki - Smaczne życie Charlotte Lavigne. Tom 3. Cabernet sauvignon i biszkopciki z truskawkami

Charlotte Lavigne wita nas jako pełna energii i seksapilu prezenterka we własnym programie telewizyjnym! Po burzliwych miesiącach spędzonych w Paryżu wróciła...

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa