Smerfy. Gdzie się podziały smerfy?

Wydawnictwo: Papilon
Data wydania: 2011-08-16
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-245-9706-2
Liczba stron: 174
Dodał/a książkę: takahe

Ocena: 0 (0 głosów)

Uwaga, nadchodzą Smerfy!

Całe niebieskie, "wzrostu trzech jabłek", ubrane w białe frygijskie czapeczki oraz białe spodenki połączone z butami, z wycięciem na ogonek. Któż ich nie zna! Żyją sobie w uroczej wiosce. No właśnie... Aż do pewnego dnia, kiedy to ścigane przez czarownika Gargamela trafiają do współczesnego Nowego Jorku, z którego muszą wrócić do swojej magicznej wioski zanim wytropi je zły czarodziej.
W tej książce znajdziecie całą filmową opowieść oraz kadry z filmu.

Przeczytajcie opoowieść o najsmerfniejszym dniu w roku - Święcie Błekitnego Księżyca. Niestety, podczas święta Ciamajda robi jeden nierozważny krok i prowadzi Gargamela, złego czarownika, prosto do Wioski Smerfów! Smerfy uciekają jak szalone, ale magia błękitnego księżyca sprawia, że w ziemi powstaje portal i smerfy wpadają prosto do niego. Po chwili lądują w bardzo dziwnym, nowym świecie - i tam też trafia Gargamel i jego złośliwy kot, Klakier. Na szczęście smerfy spotykają miłych państwa Winslow, którzy pomagają im bezpiecznie poruszać się po smefogromnym mieście, Nowym Jorku. Ale czy Papa Smerf zdoła wysmerfować błękitny księżyc i zabrać smerfy do domu, zanim dopadnie je Gargamel? Dowiesz się tego z tej przezabawnej, smerfnej opowieści!

Niezwykła ksiązka dla wszystkich, małych i dużych, wielbicieli Smerfów. Książka na podstawie filmu kinowego pt. "Smerfy".

Kup książkę Smerfy. Gdzie się podziały smerfy?

Opinie o książce - Smerfy. Gdzie się podziały smerfy?

Reklamy