Okładka książki - Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi

Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi

Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
Data wydania: 2010
Kategoria: Ekonomia
ISBN: 978-83-61008-10-1
Liczba stron: 320
Dodał/a książkę: Justyna Gul

Ocena: 0 (0 głosów)

Autor książki, Robert Kiyosaki, przedstawia własny pogląd na temat tego, co się obecnie dzieje w gospodarce światowej, i wyjaśnia, dlaczego ludzie mają kłopoty w dzisiejszych burzliwych czasach. 
Kiyosaki nie tylko wskazuje przyczyny obecnego chaosu gospodarczego oraz sposoby jego złagodzenia, ale też oferuje ludziom rozwiązania dla ich finansowych problemów.
Książka ta uświadomi Ci, że to, co wydaje się najgorszym kryzysem, jest tak naprawdę nadarzającą się okazją.

Kup książkę Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:,
Jak się nie dać okradać…czyli ABC zarządzania pieniędzmiCzy wiesz, jaka jest różnica pomiędzy akcją a obligacją, długiem a wartością majątku netto, funduszem inwestycyjnym a heddingowym czy co to są akcje uprzywilejowane? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na to przydługawe pytanie – nie jest źle, a Ty jesteś na najlepszej drodze do zgromadzenia pokaźnego majątku i finansowej wolności. Jeśli jednak nie masz bladego pojęcia na temat ekonomii i finansów, a już same określenia odstraszają Cię od zgłębienia tematu, to uważaj na stan swojego portfela. Wielu ludzi czerpie korzyści z tego, że pieniądze stanowią złożony i zawiły temat, bezlitośnie żerując na Twojej niewiedzy. Łatwiej jest zabrać pieniądze z Twojego konta, co więcej – sam je oddasz, kiedy nie rozumiesz zasad rządzących tym brutalnym światem finansów.Miliony ludzi na świecie skończyło studia, ma własne domy lub mieszkania, pracę, oszczędzało całe życie i nie zaciągało kredytów oraz inwestowało w zdywersyfikowany portfel akcji, obligacji i funduszy (za radą specjalistów), a mimo tego mają oni kłopoty finansowe. Dlaczego tak się dzieje? „Bo stosowali oni stare zasady” – odpowiedziałby guru finansów osobistych, Robert T.Kiyosaki. Ten znany nam z „Bogaty ojciec, biedny ojciec” inwestor i specjalista od wywrotowych (i dochodowych) teorii, tym razem ujawnia wszystkim czytelnikom kulisy spisku mającego na celu pozbawienie 90% ludzi pieniędzy ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy