Spowiedź, która leczy. Uzdrawiająca moc sakramentu pojednania

Przebaczająca Miłość w konfesjonale

Świat jest pełen uzdrowicieli i cudotwórców, którzy ciągle obiecują nam zdrowie i życiowe sukcesy. Tymczasem prawdziwym uzdrowieniem i największym darem dla każdego z nas jest łaska, którą otrzymujemy podczas spowiedzi. To dar dla zagubionych w mroku zła, lęku i niepewności. Prawdziwy pokój, którego źródłem jest Boża miłość.

Książka Ilsy B. Reyes powstała dzięki świadectwom oraz rozmowom z doświadczonymi spowiednikami. Autorka nie tylko udziela praktycznych i trafnych rad, dotyczących właściwego przeżycia sakramentu pokuty, ale także dodaje otuchy tym, którzy boją się doświadczyć piękna Bożego Miłosierdzia. Książka zawiera liczne modlitwy oraz rachunek sumienia, które pozwolą się przygotować i dobrze przeżyć każdą spowiedź.

Ilsa B. Reyes - katoliczka, aktywnie działająca w filipińskim Kościele, zaangażowana w posługę uzdrowienia wewnętrznego i modlitwy wstawienniczej. Dziennikarka i autorka książek, w których dowodzi, że Kościół jest miejscem, w którym można osiągnąć pokój i zdrowie duszy oraz ciała.

Informacje dodatkowe o Spowiedź, która leczy. Uzdrawiająca moc sakramentu pojednania:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-01-18
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Spowiedź, która leczy. Uzdrawiająca moc sakramentu pojednania

Spowiedź, która leczy. Uzdrawiająca moc sakramentu pojednania - opinie o książce

Jezus uzdrawia w Eucharystii. Każda Msza święta jest mszą o uzdrowienie
Ilsa B. Reyes0
Okładka ksiązki - Jezus uzdrawia w Eucharystii. Każda Msza święta jest mszą o uzdrowienie

Święta hostia i Najświętszy Sakrament Eucharystii są szczerym wyrazem tego, kim jest Jezus i jak bardzo nas kocha. On sam nigdy nam się nie narzuca, dlatego...

Uzdrowienie w objęciach Maryi
Ilsa B. Reyes0
Okładka ksiązki - Uzdrowienie w objęciach Maryi

,,Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę" /Rdz 3...