Sprzedawca ALFA. Sekrety najwybitniejszych sprzedawców z Polski i świata

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-03-25
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony
Dodał/a książkę: elibri

Książka przedstawia techniki sprzedaży sprawdzone i stosowane z sukcesem przez najlepszych sprzedawców. Autor jest jednym z najlepszych trenerów sprzedaży w Polsce. Pierwsza książka Artura Wikiery zatytułowana ALFAbet motywacji szybko osiągnęła status bestsellera. Sprzedawca ALFA rozwija wątki z tej pierwszej książki dotyczące sprzedaży, uzupełniając je opisem skutecznych i sprawdzonych metod zwiększania efektywności sprzedaży. W szczególności książka przedstawia zarówno klasyczne podejście do budowania relacji i skutecznego komunikowania się, jak i najnowsze techniki i narzędzia z zakresu wywierania wpływu, perswazji oraz NLP. Autor zaprosił do współpracy grono najlepszych sprzedawców w Polsce z różnych dziedzin, którzy wspólnie pokazują, że na szczyt nie prowadzi żadna droga na skróty, za to są metody, które można opanować i wykorzystać, aby droga do sukcesu  w sprzedaży była krótsza.

Autor tak mówi o sobie: ,,Jestem trenerem sprzedaży, mówcą motywacyjnym, coachem oraz mentorem w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym. Wśród moich klientów są m.in. AXA Polska, AEGON, Compensa, DF DIAMENT, Grupa Azoty, Hortex, ING Nationale-Nederlanden, PZL Świdnik oraz Uniqa.Szkoliłem zespoły handlowców oraz kadrę menedżerską tych i wielu innych spółek". Artur Wikiera przeprowadził ponad 600 szkoleń i warsztatów z procesów sprzedażowych, wystąpień publicznych, motywacji, zarządzania zespołem i przywództwa.

Kup książkę Sprzedawca ALFA. Sekrety najwybitniejszych sprzedawców z Polski i świata

Opinie o książce - Sprzedawca ALFA. Sekrety najwybitniejszych sprzedawców z Polski i świata

ALFAbet motywacji. Powiedz TAK swoim możliwościom budząc uśpione talenty
Artur Wikiera0
Okładka ksiązki - ALFAbet motywacji. Powiedz TAK swoim możliwościom budząc uśpione talenty

,,ALFAbet motywacji. Powiedz TAK swoim możliwościom budząc uśpione talenty" Artura Wikiery to optymistyczny, inspirujący przekaz adresowany do osób pragnących...

Time for Change. Niemożliwe nie istnieje
Artur Wikiera0
Okładka ksiązki - Time for Change. Niemożliwe nie istnieje

Marzenie jest tym, co pozwala ci śnić, a cel jest czymś, co pozwoli Ci żyć. TIME For CHANGE to połączenie NOWEJ psychologii motywacji z technikami...

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa