Sprzedawca ALFA. Sekrety najwybitniejszych sprzedawców z Polski i świata

Książka przedstawia techniki sprzedaży sprawdzone i stosowane z sukcesem przez najlepszych sprzedawców. Autor jest jednym z najlepszych trenerów sprzedaży w Polsce. Pierwsza książka Artura Wikiery zatytułowana ALFAbet motywacji szybko osiągnęła status bestsellera. Sprzedawca ALFA rozwija wątki z tej pierwszej książki dotyczące sprzedaży, uzupełniając je opisem skutecznych i sprawdzonych metod zwiększania efektywności sprzedaży. W szczególności książka przedstawia zarówno klasyczne podejście do budowania relacji i skutecznego komunikowania się, jak i najnowsze techniki i narzędzia z zakresu wywierania wpływu, perswazji oraz NLP. Autor zaprosił do współpracy grono najlepszych sprzedawców w Polsce z różnych dziedzin, którzy wspólnie pokazują, że na szczyt nie prowadzi żadna droga na skróty, za to są metody, które można opanować i wykorzystać, aby droga do sukcesu  w sprzedaży była krótsza.

Autor tak mówi o sobie: ,,Jestem trenerem sprzedaży, mówcą motywacyjnym, coachem oraz mentorem w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym. Wśród moich klientów są m.in. AXA Polska, AEGON, Compensa, DF DIAMENT, Grupa Azoty, Hortex, ING Nationale-Nederlanden, PZL Świdnik oraz Uniqa.Szkoliłem zespoły handlowców oraz kadrę menedżerską tych i wielu innych spółek". Artur Wikiera przeprowadził ponad 600 szkoleń i warsztatów z procesów sprzedażowych, wystąpień publicznych, motywacji, zarządzania zespołem i przywództwa.

Informacje dodatkowe o Sprzedawca ALFA. Sekrety najwybitniejszych sprzedawców z Polski i świata:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-03-25
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony

Kup książkę Sprzedawca ALFA. Sekrety najwybitniejszych sprzedawców z Polski i świata

Sprzedawca ALFA. Sekrety najwybitniejszych sprzedawców z Polski i świata - opinie o książce

Time for Change. Niemożliwe nie istnieje
Artur Wikiera0
Okładka ksiązki - Time for Change. Niemożliwe nie istnieje

Marzenie jest tym, co pozwala ci śnić, a cel jest czymś, co pozwoli Ci żyć. TIME For CHANGE to połączenie NOWEJ psychologii motywacji z technikami...

ALFAbet motywacji. Powiedz TAK swoim możliwościom budząc uśpione talenty
Artur Wikiera0
Okładka ksiązki - ALFAbet motywacji. Powiedz TAK swoim możliwościom budząc uśpione talenty

,,ALFAbet motywacji. Powiedz TAK swoim możliwościom budząc uśpione talenty" Artura Wikiery to optymistyczny, inspirujący przekaz adresowany do osób pragnących...