Superfacet nie istnieje, no i co z tego?

Ta książka rozbawiła kilku superfacetów uwielbianych przez kobiety aktorów. Jeden z nich będzie ją polecał...

Książka o superfacetach, jakich kobietom obiecują marzenia, i o zwykłych mężczyznach, jakich dostają od życia. Po jej przeczytaniu każda pomyśli: dobrze, że są marzenia, ale całe szczęście, że są jeszcze realni faceci. Małe dziewczynki wychowywane są w nadziei, że pewnego dnia przyjedzie po nie książę z bajki na białym koniu... Ale przecież książę z bajki nie istnieje! Piękna księżniczka zresztą też nie...

Ta zabawna książka opisuje i klasyfikuje wszystkie rodzaje facetów, których prawdziwa kobieta, w prawdziwym życiu (zawsze skomplikowanym), w prawdziwych sytuacjach (zawsze zagmatwanych) może spotkać na swojej drodze. Mamy więc: emocjonalnych popaprańców, alergików uczulonych na stałe związki, synków mamusi, wiecznych małych chłopców i liczną kolekcję innych gatunków. Mamy nawet instrukcję obsługi. Miłej lektury

Informacje dodatkowe o Superfacet nie istnieje, no i co z tego?:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2014-07-15
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Le super mec est un mytho, et alors?
Tłumaczenie: Szymaniak Monika

Kup książkę Superfacet nie istnieje, no i co z tego?

Superfacet nie istnieje, no i co z tego? - opinie o książce

Avatar użytkownika - slena1098
slena1098
Przeczytane:2018-05-11, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 12 książek 2018,

Zabawna i napisana z przymrużeniem oka książka o tym, że nie ma mężczyzn idealnych. Autora przedstawia różne typy mężczyzn z różnymi zaletami i przywarami i podaje ich okres używalności. Radzi, czy dany typ warto brać, czy raczej wiać.
Nie jest to poradnik dla kobiet, ale raczej komedia, która udowadnia, że wymarzony książę z bajki nie istnieje, a mężczyzna, który jest w domu i czasami doprowadza swoją kobietę do szału, jest tym, którego ona kocha za wszystkie jego zalety i wady.

Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2017-12-02, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek 2017,

Na okładce możemy przeczytać:
"Książka o superfacetach, jakich kobietom obiecują marzenia, i o zwykłych mężczyznach, jakich dostają od życia."

Fakt, tych realnych, dość wymyślnych "przypadków" przytoczonych jest całkiem sporo, a mocno przerysowane przykłady ich zachowań mogą wywołać uśmiech lub wspomnienia. Nie przesadzałabym jednak z zaletami tej książeczki. Jak dla mnie taki przecietniak - ani zbyt zabawna, ani pożyczna. Można przeczytać, ale czy warto?