Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2013-06-12
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788310123176
Liczba stron: 496
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 4.33 (3 głosów)

Najlepszych rzeczy nie ma w karcie dań...

Mira Rinaldi żyje szybko. Jest współwłaścicielką Grappy, nowojorskiej trattorii, ma piękne mieszkanie, maleńkie dziecko i napięty plan dnia. A jednak już wkrótce będzie musiała walczyć o ukochaną restaurację i sklejać złamane serce...

,,Szczęście na widelcu" to wzruszająca i zabawna powieść o jedzeniu przygotowywanym z namiętnością i pochłanianym bez wyrzutów sumienia. A także o radości, jaką może dać tylko apetyt na życie i sprawdzony przepis na miłość.

Powieść prosta i ciepła, zupełnie jak wiejskie włoskie potrawy gotowane przez bohaterkę. Cudowny debiut, historia o wszystkim, co najważniejsze: jedzeniu, rodzinie i miłości.

Ann Mah, autorka ,,Miłości w pięciu smakach"

Kup książkę Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach

Opinie o książce - Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach

Avatar użytkownika - ewia101
ewia101
Przeczytane:2015-01-11, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Takie tam czytadło na zimowy wieczór. Dosyć banalne i przewidywalne, ale czyta się przyjemnie. Atrakcyjności dodaje klimat włoskiej kuchni, smakowitej i aromatycznej, z przepisami kulinarnymi (do wykorzystania). Nie czytać na pusty żołądek!
Link do opinii
Intrygująca fabuła, osadzona w świecie kucharzy :). No, dobrze, szefem kuchni jest główna bohaterka, której życie wywraca się niczym garnek z gorącą zupą. Pełno tu wszystkiego: jest mnóstwo smaków i zapachów, są zdrady pokropione paroma łzami, są ostre noże, wykorzystywane nie tylko w kuchni, są pomocnicy, jest wsparcie przyjaciół. A przede wszystkim - jest nowy cel w życiu. Nowy, a jednak nie do końca wyrwany z gorącej niczym piekło kuchni w popularnej restauracji. Smacznego :)
Link do opinii
Avatar użytkownika - rabiosa7
rabiosa7
Przeczytane:2015-06-13, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Reklamy