Szklane miecze. Dolmon, tom 4

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-02-17
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788328110090
Liczba stron: 56
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Czwarta i ostatnia część historii fantasy o młodej wojowniczce Yamie, która dzięki niezwykłemu mieczowi z niebios staje się jednym z wybrańców mających ocalić ludzkość.

Yama wraz ze swym opiekunem Miklosem i Tigranem, posiadaczem drugiego szklanego miecza, dowiadują się, gdzie znajduje się trzeci egzemplarz tej magicznej broni. Trafiają do krainy zamieszkanej przez bardzo stary lud, ale okazuje się, że muszą wędrować jeszcze dalej, śladem złodzieja o nazwisku Dolmon. Był on niegdyś wrogiem Miklosa, gdy ten pełnił służbę jako cesarski generał. Poszukiwania Dolmona naprowadzają bohaterów na trop czwartego i ostatniego miecza. Czy mając komplet niebiańskich ostrzy, uda im się znaleźć drogę do innej rzeczywistości, gdzie mogłaby się schronić przed kosmiczną katastrofą ludność skazanego na zagładę świata? 

Szklane miecze są tetralogią stworzoną przez duet autorek: piszącą opowieści fantastyczne, historyczne i przygodowe francuską scenarzystkę Sylviane Corgiat oraz włoską rysowniczkę Laurę Zuccheri.

Kup książkę Szklane miecze. Dolmon, tom 4

Opinie o książce - Szklane miecze. Dolmon, tom 4

Inne książki autora
Morska przygoda. Błyszcząca seria
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Morska przygoda. Błyszcząca seria

Razem z rybką Chwatem wybierz się na poszukiwanie przygód w podwodnym świecie wielkiego oceanu....

First steps with ladybird. Everyday words
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - First steps with ladybird. Everyday words

This book will build your child's vocabulary and teach him the names of everyday objects. Have fun pointing to the pictures and saying the words. How many...

Reklamy