Zabójczyni i podziemny świat

Tom 3 cyklu Szklany Tron. Opowieści

Przed Celaeną Sardothien kolejna misja. Główna bohaterka staje przed bardzo trudnym zadaniem, jakim jest zabójstwo Donevala, wpływowego i świetnie strzeżonego spiskowca. Zamieszana w rozgrywki polityczne Celaena ma przejąć będące w rękach Donevala niezwykle cenne dokumenty związane z handlem żywym towarem. Celem wyzwania jest nie tylko unicestwienie człowieka, lecz też walka o życie wielu zniewolonych osób. Czy jednak Celaena na pewno zabija odpowiednią osobę? Kto w tej gęstej sieci kłamstw, spisków, zazdrości i zdrady stoi po stronie dobra, a kto zła?

Informacje dodatkowe o Zabójczyni i podziemny świat:

Wydawnictwo: Uroboros
Data wydania: 2014-06-25
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Marcin Mortka

Kup książkę Zabójczyni i podziemny świat

Zabójczyni i podziemny świat - opinie o książce

Avatar użytkownika - karolina_c
karolina_c
Przeczytane:2016-11-21, Ocena: 5, Przeczytałem, 26_ksiązek_2016, Fantastyka_2016,
Zdrada i zemsta którą doświadczamy od osoby którą darzymy zaufaniem boli najbardziej. Przekonała się o tym Cealena.
Calaena Sardothien przeżyła wiele, jednak, jak powszechnie wiadomo, życie cały czas lubi zaskakiwać i stawiać przed nami nowe wyzwania. Tak więc po Czerwonej Pustyni, dziewczyna musi zmierzyć się z kolejną misją - Arobynn prosi ją o pomoc w zabiciu niejakiego Donevala, który, według Króla Zabójców, ma niecne plany względem przewozu niewolników. Dziewczyna, nie bez wahania podejmuje się kolejnej niebezpiecznej misji, przy okazji odkrywając kolejne, brudne tajemnice Erilei... Kocham niespotykany sarkazm, spryt i mądrość Calaeny i nie ukrywam - jest to główny powód, dla którego sięgam po te pozycje. Nie mogę jednak narzekać na rozwój akcji, bo ten jest naprawdę dynamiczny. Autorka potrafi na tyle sprytnie poprowadzić fabułę, by na koniec czymś jeszcze zaskoczyć czytelnika.
Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-07-20, Ocena: 6, Przeczytałam, E-booki, 2020, 52 książki 2020, Fantasy,

"Zabójczyni i podziemny świat" Sarah J. Maas to trzecia opowieść z cyklu " Szklany tron Opowiesci" należący do fantastyki.
Przed Caeleną Sardothien kolejna misja. Musi zabić Donevala, wpływowego i świetnie strzeżonej spiskową. Ponadto ma przejąć cenne dokumenty związane z handlem żywym towarem. Jednak czy dziewczyna aby na pewno zabija odpowiednią osobę ? Kto stoi po stronie dobra a kto zła ?

Avatar użytkownika - kazejczyk
Przeczytane:2016-05-30, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Dwór skrzydeł i zguby
Sarah J. Maas0
Okładka ksiązki - Dwór skrzydeł i zguby

Feyra powraca do Dworu Wiosny, zdeterminowana by zdobyć informacje o działaniach Tamlina oraz potężnego, złowrogiego króla Hybernii, który grozi, że rozgromi...

Dom nieba i oddechu: Część 1
Sarah J. Maas0
Okładka ksiązki - Dom nieba i oddechu: Część 1

Bryce Quinlan i Hunt Athalar próbują wrócić do normalności. Bohaterowie, którzy uratowali Księżycowe Miasto, są zmęczeni. Po dramatycznych wydarzeniach...