Tabloid. Śmierć w tytule

Porywający kryminał bez fikcji. Jeśli pieniądze, to duże pieniądze. Jeśli dom, to willa pod gotycką wieżą - taką, jak z horrorów. Jeśli miłość, to do bólu. Jeśli obłęd, to do utraty siebie. Jeśli śmierć, to niewyobrażalnie okrutna. Życie Krzysztofa i Doroty Mrugałów było snem o wielkim bogactwie, który szybko zmienił się w koszmar. Kiedy Krzysztof umierał, w rękach trzymał kominiarkę zdartą z głowy swojego zabójcy. Być może był jeszcze w stanie spojrzeć mu w oczy. Być może go poznał. Morderca miał tego świadomość. Właśnie dlatego użył pistoletu z tłumikiem. O zlecenie zabójstwa oskarżona została żona Krzysztofa. Ale to nie sąd nie wydał w tej sprawie wyrok. Wydał go tabloid. I był to wyrok śmierci. Córkom Krzysztofa i Doroty pozostało już tylko jedno: zemsta.

Informacje dodatkowe o Tabloid. Śmierć w tytule:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2015-06-10

Kup książkę Tabloid. Śmierć w tytule

Tabloid. Śmierć w tytule - opinie o książce

Avatar użytkownika - danonk
danonk
Przeczytane:2015-11-05, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, polskie czytanie,
W Busku Zdroju został zamordowany miejscowy "biznemen", właściciel kantoru. O morderstwo zostaje oskarżona jego żona. Zanim sad podejmie decyzję, tabloidy wydają swój wyrok. Jest to prawdziwa historia, fantastycznie zrelacjonowana przez obu autorów. Nie można się od niej oderwać.
Avatar użytkownika - dziama0
dziama0
Przeczytane:2015-10-06, Ocena: 5, Przeczytałem,
Niby dokument a jak powieść, jak najlepszy kryminał. Oby więcej takich
Avatar użytkownika - lusiast
lusiast
Przeczytane:2015-06-18, Ocena: 6, Przeczytałam, 2015, 52 książki - 2015, Sensacja/Kryminał,
Książkę ,,Tabloid.Śmierć w tytule" czyta się jak najlepszy kryminał. Jest to jednak prawdziwa historia oparta na faktach. W Busku Zdroju zostaje brutalnie zamordowany i okradziony właściciel kantoru. O zlecenie tego zabójstwa zostaje oskarżona jego żona. Zanim sąd wyda wyrok, popularny tabloid już skazał Dorotę Mrugałę, pisząc, że to ona zamordowała swojego męża. Oprócz tego, że w książce przedstawiono fakty dotyczące prowadzenia śledztwa, pracy prokuratury oraz kulisy podnoszenia nakładów tabloidy to jest jeszcze kilka innych wątków. Historia małżeństwa, w którym toksyczny ojciec znęca się nad rodziną, mentalność ludzi z małego miasteczka, którzy odwracają się od rodziny a nade wszystko walka córek o oczyszczenie matki z zarzutów. Córki walczą też o odzyskanie równowagi psychicznej i próbują na nowo ułożyć sobie życie. Ta książka to nie tylko świetnie napisana historia kryminalna ale również studium psychologiczne walki z demonami we własnej duszy i tymi w realnym świecie. Polecam gorąco, tak jak nie można się od niej oderwać tak samo nie można o tej historii szybko zapomnieć.
Avatar użytkownika - IzaaK
IzaaK
Przeczytane:2017-04-23, Przeczytałam, Mam,
Ostatni Wielki Brat
Marcin Kowalski, Piotr Głuchowski0
Okładka ksiązki - Ostatni Wielki Brat

Reporterzy "Gazety" o dziejach głębokiej miłości, jaką (wybrani) Polacy żywią do północnokoreańskiej dyktatury oraz sekretach klanu Kimów...