Tajemnica Jacoba 3: Pożegnanie

Tom 3 cyklu Tajemnica Jacoba

Oto zakończenie cieszącej się ogromną popularnością serii Tajemnica Jacoba. Znajdą tu finał i rozwiązanie tajemnice znane z poprzednich książek, a także wątki rozpoczęte jeszcze w Pamiętniku nastolatki. A wszystko pod błękitem greckiego nieba, w bryzach turkusowej morskiej fali i promieniach słońca padających na opaloną skórę.

Hej, dziewczyny, to niestety koniec! Wszytko się wyjaśni. Choć być może coś zostanie niedopowiedziane. Może same będziecie musiały się domyślić, jak dalej potoczy się życie bohaterek, z którymi tak się zżyłyście?

A może to dopiero początek ? w realu znajdziecie swoje własne miłości, tajemnice, niepewności i nadzieje… Zatem głowy do góry! To, co przyjdzie, może być naprawdę zachwycające, bo piękne są te „dni, których jeszcze nie znamy”.

Informacje dodatkowe o Tajemnica Jacoba 3: Pożegnanie:

Język oryginału: Polski
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Tajemnica Jacoba 3: Pożegnanie

Tajemnica Jacoba 3: Pożegnanie - opinie o książce

Bardzo dobra, obyczajowa książka dla młodzieży. Jest to jedna z najlepszych powieści Beaty Andrzejczuk.

To ostatni tom trylogii "Tajemnica Jacoba". Maksym, Natalia, Jacob, Emily i Ethan spędzają wakacje w Grecji. Poznamy tam nowe tajemnice oraz dowiemy się jak zakończy się ta niezwykła opowieść o miłości.

Książka podobała mi się nieco mniej niż drugi tom serii. Klimat Włoch bardziej przypadł mi do gustu, fabuła zrobiła na mnie większe wrażenie, historia była także bardziej zabawna. Mimo to jest to naprawdę świetna książka i nie zawiedzie miłośników twórczości Beaty Andrzejczuk. Uważam ją za naprawdę dobre zakończenie trylogii. Bardzo spodobały mi się zwroty akcji, doskonały humor a także świetne opisy emocji bohaterów. Mimo, że zakończenie jest dość przewidywalne pojawia się kilka niespodziewanych wątków.

Książkę bardzo polecam młodszym i starszym nastolatkom, a także osobom poszukującym dobrej i wciągającej historii o miłości.

TO NIESTETY OSTATNIA CZĘŚĆ SERII "PAMIĘTNIK NASTOLATKI" ORAZ "TAJEMNICA JACOBA". W GRECJI GDZIE ODBYWA SIĘ CAŁA AKCJA BOHATEROWIE POZNAJĄ CAŁĄ PRAWDĘ. ODKRYWAJĄ WSZYSTKIE SEKRETY JACOBA. KSIĄŻKA JEST WYJAŚNIENIEM WSZYSTKICH NIEPOROZUMIEŃ I ZAKOŃCZENIEM TEJ NIESAMOWITEJ SERII KTÓRĄ POLECAM WSZYSTKIM CAŁYM SERCEM.

Nowe opowiastki familijne
Beata Andrzejczuk0
Okładka ksiązki - Nowe opowiastki familijne

"Kochane dzieciaczki! Oddaję w Wasze rączki ?Opowiastki familijne . To Wasze historie... Wasze kłopoty, ale także radości. Przyglądam się Warn czasem w...

Pamiętnik nastolatki 5
Beata Andrzejczuk0
Okładka ksiązki - Pamiętnik nastolatki 5

O Pamiętniku Nastolatki 5 opowiada sama Nastka: Kochani! Pasmo nieszczęść! Świat mi się rozpada! Wszystko mnie denerwuje! Straciłam miłość mojego życia...