Tajemnice Emmy: Niespodzianki

Po gorącym romansie z młodym sąsiadem, Emma zaszywa się w nadmorskim domku przyjaciółki, by odzyskać spokój i równowagę. Postanawia, że od tej pory będzie wierną i kochającą żoną, ale to trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Przecież jest kobietą, w której życiu największymi wartościami są zmysłowe rozkosze i niepowtarzalne seksualne doznania. Kiedy pojawia się okazja powrotu do romansu sprzed lat, Emma bez zastanowienia wychodzi na spotkanie nowej erotycznej przygodzie

Informacje dodatkowe o Tajemnice Emmy: Niespodzianki:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-03-27

Kup książkę Tajemnice Emmy: Niespodzianki

Tajemnice Emmy: Niespodzianki - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2016-08-05, Mam,
"Tajemnice Emmy: niespodzianki" są kontynuacja erotycznych przygód Emmy Benson, którą poznaliśmy w pierwszej części "Tajemnice Emmy: początki". Po namiętnym romansie z młodym sąsiadem Emma przebywa w nadmorskim domku wraz ze swoją przyjaciółką. W ten sposób chce zakończyć romanse, odnaleźć równowagę i spokój w życiu małżeńskim. Chce być oddana swojemu mężowi Davidowi. Jak się okazuje, nie jest tak łatwo. Zwłaszcza w przypadku Emmy, który według mnie jest stuprocentową nimfomanką. Emma jest kobietą dla której liczą się tylko zmysłowe rozkosze i seksualne doznania z najwyższej półki. Pojawia się okazja do powrotu do romansu sprzed lat (właśnie ze swoją przyjaciółką). Co zrobi Emma? Oczywiście ulegnie nowej erotycznej przygodzie. Nie wiem czy przeczytanie kolejnej części przygód Emmy nie było błędem. Książka podobnie jak w pierwszej części szczegółowo opisuje romans Emmy i doznania seksualne obu kobiet. Autorka z duża dokładnością opisuje sceny zbliżeń między kobietami i ich pobudzone zmysły. Nowe doznania erotyczne i chęć zaspokojenia seksualnego Emmy - nic poza tym nie znajdziemy. No może tylko tyle, że główna bohaterka postanowiła zaniechać eskapad miłosnych i próbowała zmienić swoje podejście do zdrad i seksu, no ale... dlaczego nie spróbować z kobietą. Kończąc czytać tę część mam wrażenie, że wiem o czym będzie następna, ostatnia część "Tajemnice Emmy: powroty". Zobaczę czy aż tak łatwo można przewidzieć posunięcia autorki. Czasami się zastanawiam, jak można napisać taką książkę... porno jest na topie a mądre książki, które coś naprawdę wnoszą zostają odsunięte na bok.
Avatar użytkownika - ejotek
ejotek
Przeczytane:2016-02-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Niniejszy drugi tom jest zupełnie inny niż pierwszy. Wtedy poznałam postać i potrzeby Emmy, a głównym wątkiem (bo o jakiejś konkretnej fabule ciężko mówić) były zbliżenia między nią i młodym Jasonem. Teraz autorka poszerzyła nieco wydarzenia fabuły o coś poza seksem (dzięki wprowadzeniu większej liczby bohaterów pierwszego planu, a także horyzonty czytelnika w dziedzinie samej erotyki i pokusiła się o bardziej wyzwolony seks: jest samozaspokojenie się, zbliżenie kobiet oraz obserwacja miłości heteroseksualnej przez osobę trzecią. Samych aktów jest wprawdzie mniej niż w pierwszym tomie, ale króluje większa różnorodność i spełnianie nietypowych zachcianek seksualnych a wszystko to barwnie opisane, co ogromnie wpływa na wyobraźnię. Pojawiają się też wulgaryzmy, ponieważ "kręcą" niektórych bohaterów i sprawiają im dodatkową przyjemność. Książka udowodniła, że ludzie zwiększają liczbę zbliżeń z partnerem kiedy mają coś do ukrycia albo mają względem niego jakiś ukryty cel. Czy to prawda? Pewnie każdy sam musi ocenić... Autorka pokazała jak bardzo na człowieka wpływa seks, zaś na przykładzie głównie Emmy - że warto walczyć o zaspokojenie swoich potrzeb, na różne sposoby. Podsumowując - to erotyk w pełnym tego słowa znaczeniu (może nie na miarę Pulitzera, ale można się dorobić wypieków), jest seks pod różnymi postaciami (nie tylko hetero- czy mono-), do tego wiele sytuacji związanych z nagością i pożądaniem. Nie odebrałam książki jako gorszącej, wszak jestem pełnoletnia, ale nastolatkom jej nie polecam. Cała trylogia to - z książki na książkę - stopniowanie napięcia i rozwijanie akcji, wprowadzanie nowych bohaterów, eksperymentowanie i coraz większa liczba urozmaiceń. Także jeśli macie ochotę na chwileczkę zapomnienia i zagłębienia się w lekkiej i niewymagającej myślenia fabule to będzie to dobry wybór. całość recenzji: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2016/02/natasha-walker-tajemnice-emmy.html
Avatar użytkownika - aqunia94
aqunia94
Przeczytane:2013-12-10, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2013 , Mam, Ulubione,
Druga część jest ciekawsza od pierwszej. Emma stara się opamiętać i otrząsnąc trochę z poprzedniego romansu. Jednak nie daje jej spoko obecność jej przyjaciółki, z którą w młodości miała przygody erotyczne. Emma znowu zaczyna o niej marzyć, a w krótce fantazje stają się prawdziwe. Kobie staje się coraz śmielsza i fantazjuje coraz bardziej - chce wprowadzić w swoje fantacje również swojego męża. Książka coraz bardziej poudza zmysły czytelnika :) Jak ktoś lubi książki z tematyką erotyczną, to polecam :)
Avatar użytkownika - Accole
Accole
Przeczytane:2013-04-25, Ocena: 4, Przeczytałam,
Druga książka jest ciekawsza ... Spędza czas z najlepszą przyjaciółką, która potem stanie się jej rywalką. Musi walczyć o swojego męża. Emma przeżywa tak jakby wewnętrzną przemianę i zgadza się na dziecko, ale teraz on ją zdradza i Emma nie wie co zrobić w tej sytuacji ...
Tajemnice Emmy: powroty
Natasha Walker0
Okładka ksiązki - Tajemnice Emmy: powroty

Trzecia odsłona erotycznej serii, która otwiera drzwi do naszych najgłębiej skrywanych seksualnych fantazji. Idealna książka dla fanów twórczości E.L...