Terapia zbiorowa, czyli czytadło na poprawę humoru

Wydawnictwo: Papierowy Motyl
Data wydania: 2014-01-07
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 978-83-62222-19-13
Liczba stron: 330
Dodał/a książkę: Iwona Wendreńska

Ocena: 2 (1 głosów)

Przystojni trenerzy fitness, drapieżne dziennikarki, dwuznaczne rzeźby z kwiatów, fruwające pierze, kłopoty z szefem, przeprowadzki, gafy stulecia… to wszystko i wiele więcej łączy grupę przyjaciółek i grono kumpli, których drogi krzyżują się, dostarczając nie lada przeżyć, emocji i dawki dobrej zabawy.

 

Każdy z bohaterów powieści Anny Budzyńskiej jest inny, musi także zmierzyć się z innymi życiowymi dylematami: zarówno zawodowymi, jak i sercowymi. Łączy ich jednak przekonanie, że świat można zmienić na lepszy, jeśli tylko udręczony delikwent podda się terapii zbiorowej…

 

Autorka w zabawny i błyskotliwy sposób przedstawia perypetie kilkorga trzydziestolatków, czyniąc z tej historii skuteczne remedium na brak tolerancji, malkontenctwo i pesymizm. Niebanalna propozycja zarówno o kobietach, jak i mężczyznach.

 

Terapia zbiorowa, czyli leczenie czytadłem jest dla:

 

- tych w dołku i tych, którzy aktualnie mają z górki,

- skłonnych do histerii i tych, którym wszystko jedno,

- nadmiernie zabieganych i nad wyraz leniwych,

- Księżniczek-Kopciuszków i „Brzydkich” Sióstr,

- Książąt z Bajek i Błędnych Rycerzy,

- romantycznych marzycielek i cynicznych intelektualistek,

- kur domowych i rekinów biznesu,

- zwariowanych artystów i rozsądnych finansistów,

- szczęśliwie zakochanych, samotnych na smutno i singli na wesoło,

- każdego, bez względu na płeć, orientację czy upodobania kulinarne.

 

Terapia zbiorowa ma na celu natychmiastową likwidację twojego przygnębienia, bezpowrotne wyplenienie uczucia powszechnego marazmu oraz całkowitą rekonstrukcję poczucia, że świat jest piękny.

 

Pamiętaj! Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki znajdującej się wewnątrz książki.

 

Skuteczność gwarantowana!

Kup książkę Terapia zbiorowa, czyli czytadło na poprawę humoru

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - catarina78
catarina78
Przeczytane:2015-12-17, Przeczytałam,
Okładka zaprojektowana na wzór recepty, na której zaleca się w odpowiednio odmierzonych dawkach dobry humor, śmiech i refleksję. Należy zażyć jak najszybciej, choć dobrze byłoby zapoznać się z treścią ulotki załączonej nie do książki, ale wydrukowanej z tyłu okładki. A tam – zapowiedź wyśmienitej zabawy, pomagającej w leczeniu depresji, smutku i wszelkich cywilizacyjnych przypadłości. Wow, będzie się działo.   Zbyt szumne zapowiedzi mogą jednak szkodzić, gdyż budzą w czytelniku wysokie wymagania, którym sam produkt może nie sprostać. W reklamach środków przeciwbólowych i łagodzących objawy przeziębienia także dostajemy komunikat, że poczujemy się lepiej już po kilku minutach. A jak jest naprawdę – każdy zakatarzony i kaszlący dobrze wie.   Autorka nie przestaje jednak brnąć w medyczne porównania i nakazuje poinformować lekarza „o wszelkich przewlekłych chorobach (takich jak niekontrolowane skurcze przepony w sytuacjach ogólnie uznawanych za zabawne), nadwrażliwości uczuciowej (objawiającej się chęcią kochania i bycia kochanym) oraz uzależnieniach (od śmiechu, miłości i przyjaciół), bowiem podczas stosowania Terapii zbiorowej... objawy te mogą się nasilić. Będzie więc kabaret czy romans? A może - dwa w jednym?   Wkrótce poznajemy głównych bohaterów – przeciętnych trzydziestolatków, nie wyróżniających ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Terapia zbiorowa, czyli czytadło na poprawę humoru

Avatar użytkownika - grzeniuJee
grzeniuJee
Przeczytane:2014-04-20, Ocena: 2, Przeczytałem, 12 książek 2014,
Reklamy