The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania

Książka, którą powinien mieć każdy miłośnik twórczości J.R.R. Tolkiena. Samodzielnie nadaj barwy kluczowym scenom z filmu, który zawładnął wyobraźnią milionów widzów. Zdecyduj, jakimi barwami pysznił się świat Froda, Legolasa i Golluma, wybierz odcień czerni skóry Orków i złocistych włosów Galadrieli. Zabaw się w artystę, który decyduje o kolorach wszystkich, nawet najdrobniejszych elementów scenografii. Doskonała rozrywka, świetna zabawa, niepowtarzalna okazja, by wrócić do magicznego świata ,,Władcy Pierścieni".

Informacje dodatkowe o The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2016-11-23
Kategoria: Hobby

Kup książkę The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania

The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2017-04-26,
Co prawda długie, jesienne i deszczowe wieczory mamy już za sobą, a więc i czasu na relaks jakby mniej - mimo wszystko ta książka do kolorowania, to coś, co musiało znaleźć się na mojej półce. Uwielbiam zarówno Mistrza Tolkiena jak i genialnego Petera Jacksona, więc kolorowanka niniejsza jest książką, która bardzo szybko skradła moje fanowskie serduszko. Znaleźć tu można szereg filmowych kadrów, które szybko przeniosą naszą wyobraźnię w te czasy, kiedy w drżących dłoniach trzymaliśmy pierwsze VHS z jednym z najlepszych filmów wszechczasów. Zobaczymy tu krajobraz uroczego Shire, ucieczkę hobbistów przed Nazgulami i ich jakże pamiętny pościg przez rzekę, wspaniałe Rivendell, starcie Gandalfa z Balrogiem w Morii, paskudnych Orków, wyprawę przez Martwe Bagna i wiele, wiele innych. Poza filmowymi kadrami, kolorowanka zawiera przedstawienia poszczególnych bohaterów - drużynę pierścienia, elfy, Sarumana, Eowynę i pozostałych. Jeśli chodzi o poziom trudności - jest on niezwykle zróżnicowany. Pojedyncze postacie nie są wielkim wyzwaniem - przypominają raczej zwykłe kolorowanki dla dzieci. Natomiast te strony, na których uwieczniono filmowe fotosy, są o wiele, wiele trudniejsze. Rozrysowano tam najdrobniejsze szczegóły fantastycznego świata. Podsumowując - filmowa książka do kolorowania dla dorosłych, to strzał w dziesiątkę, dla wszystkich tych którym znudziły się kolorowe ogrody i mandale, ale przede wszystkim dla fanów trylogii.
Avatar użytkownika - monweg
monweg
Przeczytane:2016-12-22, Ocena: 5, Przeczytałam, Egzemplarz recenzencki, Mam,
Kiedy w ręce wpadły mi kolorowanki związane ściśle z Harrym Potterem, przypuszczałam, że kwestią czasu będzie, gdy ukażą się również te, na które z wytęsknieniem czekałam. I tak oto nakładem Wydawnictwa Akurat ukazała się przepiękna kolorowanka, raczej dla dorosłych, choć w książce znalazło się kilka łatwiejszych obrazków, z którymi śmiało poradzą sobie na przykład siedmiolatki. Oczywiście piszę tu o kolorowance, z której kilka obrazków przedstawiam, czyli rysunki-kadry z filmów Władca Pierścieni. Możecie wyruszyć w "podróż" po Śródziemiu, z Hobbitonu do samego serca Mordoru. Nie musicie czytać, w tym przypadku wystarczy oglądać, zaopatrzyć się w kilka kredek i obudzić wyobraźnię. W Śródziemiu obok ludzi, oglądamy hobbity, krasnoludy, elfy, enty oraz orki, a wśród nich straszliwe i niebezpieczne Uruk-hai. Można przeżyć po raz kolejny trudy, znoje, porażki i nadzieje głównych bohaterów, a przede wszystkim Powiernika Pierścienia, Frodo Bagginsa. To z nim przemierzamy tę drogę, odwiedzając siedziby elfów Rivendell i Lothlórien; opuszczone królestwo krasnoludów, Morię; Isengard - warownię Sarumana; kraj Eorlingów - Rohan; Rogaty Gród, a także Minas Tirith. W końcu docieramy w najniebezpieczniejsze miejsca z tej trylogii: Pelennor, gdzie miała miejsce wielka bitwa; przełęcz Cirith Ungol; wieżę Minas Morgul, i docieramy do Szczeliny Zagłady - cel wyprawy, punkt w którym ma ulec zniszczeniu tytułowy pierścień. Jak z innymi, tak i z tą kolorowanką bardzo przyjemnie spędziłam czas. Bawiłam się wyśmienicie, a przy okazji od nowa przeżywałam zmagania Froda. Uwielbiam trylogię Władca Pierścieni, tak filmy, jak i powieści. Bardzo się cieszę, że powstała ta kolorowanka. Książkę tę polecam tym z was, którzy pokochali trylogię Tolkiena oraz tym, którzy lubią "pobawić" się kredkami w wolnych chwilach. Gwarantuję niesłychane wrażenia i przednią rozrywkę. Zdecydowanie polecam.
Świat Roślin MAGIA DOODLE. Artystyczna kolorowanka dla każdego
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Świat Roślin MAGIA DOODLE. Artystyczna kolorowanka dla każdego

Seria MAGIA DOODLE to 12 tytułów książek do artystycznego kolorowania zawierających wyjątkowe wzory oraz przepiękną grafikę prezentującą fantazyjne...

Angielski dla Dzieci Piosenki Śpiewajmy dalej + CD
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Angielski dla Dzieci Piosenki Śpiewajmy dalej + CD

Śpiewajmy dalej! są wyjątkowym pakietem, który uczy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym języka angielskiego przez śpiew i zabawę. 14 melodyjnych...