Okładka książki - Thorgal - Prawie Raj. Trzech Starców z Krainy Aran.  Audiobook

Thorgal - Prawie Raj. Trzech Starców z Krainy Aran. Audiobook

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Data wydania: 2014-10-03
ISBN: 978-83-9363-909-0
Czas trwania:b.d.
Czyta: Mirosław Czyżykiewicz
Dodał/a książkę: shi4

Wyrzekł się przeszłości i pozostał tylko człowiekiem. Wyrzekł się Wikingów i został włóczęgą. Wyrzekł się bogów i stał się ich zabawką. Thorgal Aegirson opuszcza skaliste fiordy Northlandu i wyrusza na wyprawę, która odmieni jego życie. Przedstawiamy drugą część przygód najsłynniejszego Wikinga świata. Nikt nie wie, jaką drogę wytyczy przeznaczenie.

Kup książkę Thorgal - Prawie Raj. Trzech Starców z Krainy Aran. Audiobook

Opinie o książce - Thorgal - Prawie Raj. Trzech Starców z Krainy Aran. Audiobook

W drugim audiobooku mamy dwa odrębne opowiadania. W pierwszym przenosimy się do podziemnego świata, gdzie mieszkające tam kobiety chcą zatrzymać głównego bohatera na zawsze. W drugiej historii Thorgal ponownie misi odzyskać AAricię. Muszę przyznać, że druga część nie odbiega niczym od pierwszej. Znowu przweniosłam się do magicznego świata fantasy i mitologii skandynawskiej. Audiobookowy majstersztyk.
Thorgal - Zdradzona czarodziejka, Wyspa wśród lodów (1-2) - Audiobook
Jean Van Hamme , Grzegorz Rosiński0
Okładka ksiązki - Thorgal - Zdradzona czarodziejka, Wyspa wśród lodów (1-2) - Audiobook

Adaptacja wielokrotnie nagradzanej i najpopularniejszej w Europie serii komiksowej, której twórcami są Grzegorz Rosiński i Jean Van Hamme, obejmuje dwa...

Drogowskazy
Wiktor Osiatyński