Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2015-10-22
Kategoria: Literatura faktu
Dodał/a książkę: elibri

To książka o mnie takim, jakim byłem i jestem naprawdę. Rozmawiamy o wszystkim - o sporcie, o życiu w Polsce i w Niemczech, o wszystkich cudownych rzeczach, które mi się wydarzyły i o wszystkich zakrętach, które pokonywałem. O baletach, imprezach, życiu celebryty. I o kobietach. Zwłaszcza o kobietach. Zawsze szczerze. Żadnego lukrowania, udawania, pomijania niewygodnych faktów. I choć dziś na wiele spraw patrzę inaczej niż wtedy, to przecież nie wymarzę swojej historii, nie jestem w stanie niczego zmienić.

Prawdziwa historia chłopaka z gdańskiego falowca, który miał marzenia. I smykałkę do boksu. I może jeszcze tyle ambicji i samozaparcia, by nie bać się dążyć do realizacji wszystkiego, co sobie wymarzył. W poszukiwaniu swego miejsca w życiu uciekł z komunistycznej Polski do Niemiec, trafił na szczyt zawodowego boksu 23 razy broniąc tytułu mistrza świata.

Kup książkę Tiger bez cenzury. Dariusz Michalczewski w rozmowie z Maciejem Drzewickim i Grzegorzem Kubickim

Opinie o książce - Tiger bez cenzury. Dariusz Michalczewski w rozmowie z Maciejem Drzewickim i Grzegorzem Kubickim