Tokyo Ghoul - Codzienność

Data wydania: 2016-06-20
Kategoria: Komiksy
ISBN: 978-83-8096-065-7
Dodał/a książkę: EmnildaAmelberga

Anteiku- kawiarnia, w której zbierają się ghule. Nigdy nie jest tam zbyt spokojnie i nic nie wskazuje na to, by dziś miało być inaczej. Bohaterowie muszą stawić czoło różnym przeciwnościom losu. Właściciel lokalu Yoshimura, wpadł na trop "podejrzanych osób". Są wśród nich zarówno myśliwi, jak i ich przyszłe ofiary. Jaki wpływ będą mieli na losy obydwu ras, które nie potrafią się zmienić?

Kup książkę Tokyo Ghoul - Codzienność

Opinie o książce - Tokyo Ghoul - Codzienność

Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
EmnildaAmelberga
Przeczytane:2016-06-30, Ocena: 6, Przeczytałem, 26 książek - 2016, Mam,
Light novelka "Tokyo Ghoul - Codzienność" opowiada o przygodach drugoplanowych postaci, które poznaliśmy już w mandze "Tokyo Ghoul". Czytamy o Hide - przyjacielu głównego bohatera, Kena Kaneki - który stara się odsunąć od swojego przyjaciela podejrzenia o bycie ghoulem. Poznajemy bliżej relację Touki i Yoriko - przyjaźń pomiędzy ghoulem a człowiekiem, która nie jest łatwa dla świadomej tej różnicy Touki. Mamy tutaj opisany początek znajomości Tsukiyamy i ludzkiej dziewczyny, Chie Hori, zmagania Ikumy Momochiego z życiem w dużym mieście oraz przygody małej Hinami i Kazuo Yoshidy. Książkę czyta się szybko, jest wciągająca i stanowi ciekawe uzupełnienie mangi. Momentów z dreszczykiem jest tutaj mało, ale te, które się pojawiają pozwalają poczuć jej klimat. Sama light novelka jest pozycją znacznie "łagodniejszą". Każdy z rozdziałów opatrzony jest kilkoma ilustracjami.