Jak wychowywać we współczesnym świecie?

Żyjemy w szalonym tempie – świat wokół nas zmienia się z minuty na minutę. Autorzy książki pokazują, jakie umiejętności powinni wykształcić rodzice, aby stali się dla swoich dzieci przewodnikami po świecie, w którym jedyną stałością jest zmiana. Zaproponowane przez nich ćwiczenia, odnoszące się do różnych sfer rodzicielstwa, pomogą dorosłym rozwinąć właściwe postawy wychowawcze. Ten praktyczny przewodnik ukazujący świeże spojrzenie na wychowanie powinien wzbogacić biblioteczkę każdego nowoczesnego rodzica, pedagoga i terapeuty.

Dzięki tej książce dowiesz się:
 jak efektywnie komunikować się z dzieckiem,
 jak rozpoznawać jego emocje i poprawnie na nie reagować,
 jaka jest rola zabawy i jak bawić się z dzieckiem,
 czym są granice, dlaczego ich potrzebujemy i jak je ustalić,
 jak wychować dziecko na niezależnego młodego człowieka.

UWAGA!! Książka zawiera płytę CD: PREZENTACJE I ĆWICZENIA!

Informacje dodatkowe o Trening umiejętności wychowawczych dla rodziców i specjalistów. Praktyczny przewodnik:

Wydawnictwo: GWP
Data wydania: 2012-04-25
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7489-384-8

Kup książkę Trening umiejętności wychowawczych dla rodziców i specjalistów. Praktyczny przewodnik

Trening umiejętności wychowawczych dla rodziców i specjalistów. Praktyczny przewodnik - opinie o książce

Avatar użytkownika - moonraavi
moonraavi
Przeczytane:2016-07-19, Ocena: 6, Przeczytałem,
Hmm... wydaje się być idealną książką dla osób, które w dzisiejszych czasach chcą dokonać niezwykle trudnego zadania jakim jest odpowiednie wychowanie dziecka. Mnie osobiście bardzo by się przydała...