Troja. (Tom 3). Upadek królów

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2016-05-31
Kategoria: Historyczne
ISBN: 9788378188575
Liczba stron: 576
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Trzecia część cyklu Gemmella o Troi.

Złowrogie armie sprzymierzonych zachodnich królów pod wodzą bezwzględnego Agamemnona przybyły pod Troję. Rozpoczęła się nieunikniona krwawa walka. Jednak starania zwykłych ludzi i prawdziwych bohaterów obu stron naznaczone są piętnem losu. Nad ludzkimi zdradami i słabościami, nad męstwem Hektora, walecznością Achillesa, sprytem Odyseusza i szaleństwem Priama unoszą się cienie przepowiedni... Czy Orle Dziecię uratuje Złote Miasto?

David Gemmell przenosi nas w pełnowymiarowy świat, skonstruowany z taką maestrią, że czytelnik z całym przekonaniem myśli: <> - Steven Pressfield, autor ,,Aleksandra Wielkiego" i ,,Bram ognia"

Gemmell to mistrz intrygi, ale jego triumfem są znakomite kreacje bohaterów, tak realistyczne, że gdy ponoszą porażki, cierpimy, a kiedy zwyciężają - jesteśmy olśnieni. - Conn Iggulden, autor cyklu ,,Imperator"

Sojusze i zdrady, miłość i nienawiść, nieprzemijająca chwała bohaterów - i bohaterek - obu stron, wszystko to ożywa w tej błyskotliwej, inspirującej kreacji mitu trojańskiego. - Manda Scott, autorka ,,The Girl Who Walked Into the Fire"

Kup książkę Troja. (Tom 3). Upadek królów

Opinie o książce - Troja. (Tom 3). Upadek królów

Inne książki autora
Troja. Tarcza Gromu
David Gemmell0
Okładka ksiązki - Troja. Tarcza Gromu

DRUGI TOM CYKLU TROJA Wojna wisi w powietrzu - wszyscy królowie zachodu, wrogowie i przyjaciele, zmierzają do Troi na ślub Hektora. Każdy z nich...

Nocny sokół
David Gemmell0
Okładka ksiązki - Nocny sokół

Druga, osadzona w nowym świecie (Miecz w burzy), powieść twórcy sagi Drenajów.Upiory przeszłości powstają. A wszystko zaczęło się od ślubowania: "pewnego...

Reklamy