Ukryta hipnoza. Tajne techniki perswazyjne

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2011-10-24
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788324633227
Liczba stron: 336
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

Poznaj skuteczność ukrytych technik wywierania wpływu i stosuj:

  • hipnotyczne wzorce językowe
  • ukryte strategie sprzedaży
  • sugestywny język ciała


Kiedy zacząłem przeglądać tę książkę, ciarki przeszły mi po plecach. Obawiam się, że albo zdobędę do niej wszelkie prawa, albo sam wykupię wszystkie egzemplarze. To najlepsza książka, jaką czytałem na temat sprzedaży, perswazji i motywacji - Ty wiesz o tym najlepiej. Zdumiewające. Znowu trafiłeś w dziesiątkę.
dr Joe Vitale

Wykorzystaj moc nieświadomego umysłu

Wyobraź sobie, że ludzie z uśmiechem na ustach kupują Twoje pomysły albo produkty. Zwizualizuj sobie sytuację, w której nowo poznana osoba obdarza Cię pełnym zaufaniem. Pomyśl, jak wiele mógłbyś osiągnąć, gdybyś był w stanie wywoływać zmiany w zachowaniu i myśleniu innych ludzi. To nie magia, ale umiejętne wykorzystanie bardzo prostych zabiegów psychologicznych, które w Twoich rękach staną się niezwykle silną bronią, pozwalającą na osiąganie zamierzonych celów. Tym właśnie jest ukryta hipnoza - nie ma ona nic wspólnego z usypianiem ludzi i wprowadzaniem ich w trans. Działa na jawie, w bezpośrednich, codziennych kontaktach, a jej praktyczne zastosowanie w sprzedaży, procesie nawiązywania kontaktów, marketingu, a także terapii zmieniło już życie wielu ludzi.

Niniejsza książka nauczy Cię efektywnego używania hipnotycznych wzorców językowych i wyjaśni dokładnie, co jest motorem ludzkiego zachowania oraz myślenia i co zrobić, aby je zmienić. Dostarczy Ci gotowych recept, które będziesz mógł zastosować w codziennych sytuacjach, i stanie się bezcennym źródłem pomysłów na przyszłość. Jeśli więc szukasz narzędzia, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, umożliwi zarobienie większych pieniędzy, zmieni bieg Twojej kariery albo Twojego życia osobistego - sięgnij po ukrytą hipnozę i poczuj słodki smak wygranej.

  • Poznaj zasady podświadomej komunikacji niewerbalnej.
  • Stosuj dziesięć praw podświadomej komunikacji.
  • Przekonaj się, w jaki sposób klienci podejmują decyzje i jak się o tym zawczasu dowiedzieć.
  • Zapoznaj się z dziesięcioma nowoczesnymi strategiami perswazji.
  • Zostań mistrzem w identyfikowaniu i zaspokajaniu potrzeb klientów.

Kup książkę Ukryta hipnoza. Tajne techniki perswazyjne

Opinie o książce - Ukryta hipnoza. Tajne techniki perswazyjne

Inne książki autora
Sztuka porozumienia. Twoją drogą na szczyty
Kevin Hogan0
Okładka ksiązki - Sztuka porozumienia. Twoją drogą na szczyty

Sztuka porozumienia to książka o kontaktach międzyludzkich i komunikacji przynoszącej korzyść wszystkim zainteresowanym stronom. Chcesz dotrzeć na szczyt...

Sekretny język biznesu. Rozszyfruj każdego w 3 sekundy
Kevin Hogan0
Okładka ksiązki - Sekretny język biznesu. Rozszyfruj każdego w 3 sekundy

Co skrywa twarz pokerzysty? Chcesz wiedzieć, czy Cię lubią? Chcesz wiedzieć, czy Cię oszukują? Chcesz bezbłędnie orientować się, jakimi są ludźmi...

Reklamy