Ukryte terapie. Czego Ci lekarz nie powie

Data wydania: 2014-10-01
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 978-83-940783-1-7
Dodał/a książkę: Anna Herms

Książka powstała po wielu latach analiz badań medycznych, które nawet w środowisku medycznym są zupełnie nieznane. Jest to zbiór informacji dotyczących leczenia wielu chorób. sugestie zawarte w tej książce są tylko i wyłącznie informacją, która może rzeczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej. Mimo podobieństw, jako Homo Sapiens różnimy się. Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem.

Kup książkę Ukryte terapie. Czego Ci lekarz nie powie

Opinie o książce - Ukryte terapie. Czego Ci lekarz nie powie

Avatar użytkownika - asurowiec
asurowiec
Przeczytane:2016-06-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki,
Przeczytałam, trudna i zarazem łatwa książka w odbiorze. Dla tych, którzy zainteresowani są swoim zdrowiem i zdrowiem najbliższych. Należy ją czytac kilka razy. Odbiór indywidualny. Myślę, że każdy indywidualnie ustosunkuje się po przeczytaniu. Polecam. Wiele mechanizmów zrozumiałam.
Avatar użytkownika - Agneshka
Agneshka
Przeczytane:2015-10-27, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2015, Mam,
Książkę poleciła mi koleżanka. W istotny sposób pokazała kuluary środowiska medycznego i farmaceutycznego - w jaki sposób jesteśmy "leczeni", a właściwie zaleczani. Autor, który od 20 lat zajmuje się medycyną niekonwencjonalną zachęca do powrotu do naturalnych metod samoleczenia za pomocą witamin i minerałów. Okazuje się, że wiedzę mamy na wyciągnięcie ręki: wystarczy zażywać witaminę A, C i D3. Jednocześnie, dowiadujemy się o tym, jak łączyć witaminy, by wykorzystać ich synergiczne działanie, np. potencjał wapnia i witaminy D3 ujawnia się w pełni w połączeniu z witaminą K2. Sygnalizuje, jak wyleczyć się z chorób cywilizacyjnych, takich jak alergia, nowotwory, zapalenie stawów czy łuszczyca. Mimo szerokiej argumentacji naukowej, pokazującej jak organizm reaguje na witaminy i minerały, książka jest zrozumiała. Książka bardzo otwiera oczy. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla osób stawiających zdrowie na pierwszym miejscu!
Avatar użytkownika - hanka04
hanka04
Przeczytane:2015-10-07, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Fakty zawarte w książce są jasne dla czytelnika. Autor wyjaśnia w jaki sposób zażywać najważniejszych dla naszego zdrowia witamin C, D, A, E, K2, jodu. Dane precyzyjne. Niestety czyta się fatalnie. Do 70 str wystarczy przekartkować, gdyż nie ma zawartych wcześniej znaczących faktów. Sporo też trzeba omijać w trakcie, gdyż jak dla manie zadużo owijania w bawełnę.
Avatar użytkownika - kylcia
Przeczytane:2016-06-01, Ocena: 5, Przeczytałam,
Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie, część 2
Jerzy Zięba0
Okładka ksiązki - Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie, część 2

UKRYTE TERAPIE. CZEGO CI LEKARZ NIE POWIE. CZĘŚĆ 2. Kontynuacja jednej z najgłośniejszych książek na temat medycyny - bestsellerowych `Ukrytych terapii`...