Uważaj na mnie

Tom 7 cyklu Sea Breeze

Urodzony buntownik...

UZALEŻNIENIE TO DRUGIE IMIĘ KRITA CORBINA, a kobiety są jego największą obsesją. Ale takie jest życie wokalisty zespołu. Może mieć każdą dziewczynę, jaką tylko zechce - zawsze i wszędzie.

Blythe Denton jest przyzwyczajona do samotności. Wychowujący ją pastor nigdy jej nie akceptował, a surowa macocha wciąż przypominała, że nie zasługuje na miłość. Dlatego, gdy tylko nadarza się okazja, Blythe wyprowadza się do własnego mieszkania.

Ma pecha, bo sąsiad z góry, Krit, zwykle całymi nocami imprezuje. Kiedy ich drogi się przecinają, Krit uświadamia sobie, że nie potrafi oprzeć się urokowi niedoświadczonej i bardzo seksownej dziewczyny. Starając się ją zdobyć, odkrywa swój, najsilniejszy jak dotąd, nałóg.

Czy miłość okaże się ważniejsza niż życie w świetle reflektorów?

Informacje dodatkowe o Uważaj na mnie:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2018-09-19
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
Tytuł oryginału: Bad for you
Tłumaczenie: Regina Mościcka

Kup książkę Uważaj na mnie

Uważaj na mnie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Lilia
Lilia
Przeczytane:2020-08-27, Ocena: 4, Przeczytałam,

Przystojny mężczyzna i nieśmiała dziewczyna wycofana w kontaktach miedzy ludzkich on nie lubi skomplikowanych sytuacji mając wszystko co chce i kiedy  chce podane wszystko na tacy lubi  seks i kobiety aż za bardzo czy świeża i niewinna relacja z dziewczyną zmieni zbuntowanego muzyka i czy zrezygnuje z tych wszystkich kobiet dla tej jedynej czym bardziej osoba jest dla nas niedostępna tym mocniej jej pragniemy a prawdziwe uczucie zdarza się tylko raz w życiu

Blythe i Krit poznają się, gdy dziewczyna wprowadza się do bloku, w którym mieszka chłopak. Czy dwie różne osobowości mogą coś stworzyć?

Krit to buntownik, który nie miał łatwego dzieciństwa. Natomiast Blythe to ułożona dziewczyna, która postanawia się buntować na swój sposób, ponieważ w dzieciństwie była maltretowana psychicznie.

Dwójka różnych osobowości, które pomimo wszystkich trudności przyciągają się. Tworzą relacje, która jest zarówno normalna, jak i wybuchowa. Choć ich relacja jest dziwna to widać, że opierają ją na wzajemnej fascynacji i ciekawości, ale króluje u nich również zazdrość do której nie chcą się przyznać.

Moim zdaniem autorka pokazała relacje, która zrodziła się od pierwszego spojrzenia. W książce pokazane jest z jakimi emocjami bohaterowie się zmierzają oraz jaką wewnętrzną walkę przechodzą. Ukazane jest również to, że w każdej chwili mogą na siebie liczyć, a szczególnie w tych tragicznych.

Według mnie jest to lekka, przyjemna lektura na jeden wieczór.

Moja ocena: 9/10

Przypadkowe szczęście
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Przypadkowe szczęście

Woodsa Kerringtona nie kręciły wrażliwe dziewczyny. Wymagały zbyt dużo wysiłku. Dla niego liczyła się przyjemność. Jedna gorąca noc bez zobowiązań - to...

Już zawsze razem
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Już zawsze razem

Miłość na przekór całemu światu. Reese jest nareszcie szczęśliwa! Nie dość, że odnalazła rodzinę, o której istnieniu nie wiedziała, to ma...