Uwikłani. Chandler

Tom 5 cyklu Uwikłani

ŻYWIOŁOWA NAMIĘTNOŚĆ GODNA PRZEDSTAWICIELA RODU PIERCE

Obłędnie przystojny biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się nienagannie. Jeśli chodzi o stoły, to twierdzi, że są lepsze od łóżka. Przynajmniej, jeśli chodzi o seks.

Chandler Pierce rzuca na kobietę czar zawadiackiego playboya. Krótkim i treściwym spojrzeniem powoduje, że jej spódniczka sama się podwija. Mówią, że jego zbyt duża pewność siebie to szczyt bezczelności, ale jeśli chodzi o szczyty to słynie raczej z ich wywoływania.

Młodszy brat Hudsona nie snuje wizji przyszłości u boku jednej kobiety. To nie w jego stylu. Jednak, kiedy poznaje Genevive Fasbender wszystko się zmienia. To pierwsza kobieta, która śmie twierdzić, że NIKT, nawet taki ogier jak Chandler, jej nie zaspokoi. Oburzony Pierce tak tego nie zostawi. Genevive jest zadziorna, odważna i uparta jak cholera. Oj, jeszcze się przekona, że kto, jak kto, ale Chandler jest mistrzem dogadzania.

NAJSEKSOWNIEJSZA POWIEŚĆ SEZONU

___

Ta książka wstrząsnęła moim światem. - Emma Hart, bestsellerowa autorka listy ,,The New York Times"

Informacje dodatkowe o Uwikłani. Chandler:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2017-05-19
Tytuł oryginału: Chandler

Kup książkę Uwikłani. Chandler

Seks jest jak pizza. Nawet jeśli jest kiepska, to i tak smakuje.

Uwikłani. Chandler - opinie o książce

Po serię Uwikłani zawsze sięgałam z wielką przyjemnością. Znając autorkę już z poprzednich części, wiedziałam czego mogę się spodziewać. Ale czy i tym razem było tak samo? Otóż nie, w tej części zabrakło mi emocji i przeżywania wszystkiego wspólnie z bohaterami. W poprzednich częściach czułam tę intensywność, której tutaj mi zdecydowanie zabrakło. Uwielbiam, gdy książki wywołują we mnie ogrom emocji, mam wtedy wrażenie, iż przeżywam wszystko wspólnie z bohaterami.

Jednak to, iż zabrakło mi tutaj emocji, nie oznacza, że czytanie książki nie było przyjemnością. Styl autorki jest lekki i przyjemny, co sprawia, że z miłą chęcią śledzimy losy bohaterów. Zabrakło mi tutaj również wnikliwszego przedstawienia bohaterów. Wzglądu do ich dokładniejszej psychiki.

W tej części skupiamy się na Chandlerze, bracie Hudsona. Jest to mężczyzna, który lubi uprawiać seks bez zobowiązań, i uważa, iż żadna kobieta mu się nie oprze. Kiedy poznaje Geneiveve wszystko się zmienia. Czy ta kobieta będzie miała pozytywny wpływ na naszego bohatera?

Nie ukrywajmy, fabuła jest banalna, wręcz przewidywalna. On kobieciarz, ona zadziorna z własnym charakterkiem, potrafiąca się sprzeciwić. Jeden bez drugiego nie potrafią żyć, jednak nie chcą tego po sobie pokazać.

Jak wiele razy zdarzyło Wam się pochopnie kogoś oceniać? Ile razy w takim przypadku się pomyliliście? Ile razy skłoniliście się na przeprosiny? Autorka pokazuje nam, iż nie powinniśmy oceniać kogoś, tylko ze względu na to do jakiej rodziny przynależy. To, że ktoś w naszej rodzinie postępuje, czy też postępował niewłaściwie, nie oznacza, iż my również będziemy robili tak samo. Zastanówmy się jak bardzo możemy kogoś zranić, oceniając go tylko i wyłącznie po pobudkach względem rodziny tejże osoby. Ile przykrości możemy komuś sprawić. Dlatego zawsze powinniśmy się dziesięć razy zastanowić zanim coś powiemy, bo możemy później żałować tych słów.

Laurelin Paige po raz kolejny stawia w swojej książce na ogrom erotyzmu, co zachwyci fanów tego gatunku. Jeśli jednak ktoś szuka książki w której królują emocje, będzie dreszczyk emocji, ludzkie dramaty, to niestety, ale się rozczaruje.

Uwikłani. Chandler to powieść, która oderwie nas na trochę od rzeczywistości i pozwoli miło spędzić czas. Jeśli macie ochotę poznać młodszego brata Hudsona, to koniecznie sięgnijcie po tę powieść o miłości, więzach rodzinnych, szukaniu własnego miejsca na ziemi.

Lubię Uwikłanych.Każdą część.

Historia Chandlera była miłym zakończeniem pełnej powieści Alayny i Hudsona. Miło było wrócić do tej dwójki i za sprawą Chandlera, dalej śledzić ich losy. Mimo ,iż historia Chandlera  ma swój początek i koniec zawarty w jednej książce jest dopełnieniem całej powieści.

Avatar użytkownika - Simi_48
Simi_48
Przeczytane:2017-07-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017, Mam,

Temu mężczyźnie nie można się oprzeć. Uwodzi samym spojrzeniem. Rozpala do czerwoności zmysły uśmiechem. Każdy jego ruch emanuje seksapilem. Kobiety pragną spędzić z nim noc. Ten mężczyzna za punkt honoru uważa doprowadzenie ich do wielkiej przyjemności. Nie jest przyzwyczajony do tego, że ktoś mu odmawia. Zresztą, komu przyszłoby to do głowy? Ten mężczyzna nie boi się korzystać ze swojego uroku. Uwielbia szybkie samochody i upojne nocy. Wiecie, o kim piszę? Oczywiście o Chandlerze Pierce - seksownym, młodszym bracie Hudsona z serii ,,Uwikłani", który potrafi oczarować każdą kobietę. Ten mężczyzna nie ugania się za kobietami, same do niego przychodzą. Do czasu... Kiedy na twojej drodze pojawia się osoba, która przyciąga cię niczym magnes i sprawia, że nie możesz myśleć o nikim innym, wiedz, że przepadłeś. Nic cię już nie uratuje. Możesz bronić się ze wszystkich sił, ale i tak o niej nie zapomnisz. Każdego dnia jej wspomnienie będzie cię nawiedzało, a jeśli nie wykonasz żadnego ruchu, będziesz tego żałować do końca życia! Kochani, chciałabym opowiedzieć wam dziś o książce, która okazała się wspaniałym sposobem na oderwanie od rzeczywistości. Laurelin Paige to autorka, po której książki zawsze sięgam z uśmiechem. Wiem, że autorka potrafi zaskoczyć, a sięgniecie po serię ,,Uwikłani" stało się moim priorytetem. Wiem, że zaczęłam ją niestandardowo, ponieważ zaczęłam ją od dodatku, który opowiada o Chandlerze Pierce, który jej młodszym bratem głównego bohatera tego cyklu. Przyznam szczerze, że zaspoilerowałam sobie trochę historii Alayny i Hudsona, ale to nic nie zmieniło, i tak mam zamiar sięgnąć po ich powieść. ,,Uwikłani. Chandler" to opowieść, którą pochłania się w mgnieniu oka. Wciągająca, seksowna, intrygująca - niezwykle umiliła mi te deszczowe wakacyjne dni, w których jedynym pocieszeniem jest serial lub dobra książka i właśnie taką okazała się historia Chandlera i Genevieve. Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszam do zapoznania się z całą recenzją!
,,Każdy kto ma doświadczenie w prowadzeniu biznesu, wie, że posiadanie misji sprawia, że cele osiąga się o tysiąc procent łatwiej. Kiedy pojawia się nowy pomysł lub nowa okoliczność, wystarczy, że porównam je z moją misją, i wtedy wiem, czy coś powinienem zrobić, czy nie."
Przystojny biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się dobrze. Jednak, jeśli chodzi o stół, to Chandler woli używać go zamiast łóżka. Chandler Pierce rzuca na kobietę nieodparty urok. Jednym spojrzeniem powoduje, że jej spódniczka sama się podwija. Mówią, że jego rozbujana pewność siebie to szczyt bezczelności, ale jeśli chodzi o szczyty to słynie raczej z ich wywoływania. Młodszy brat Hudsona nie robi planów na przyszłość. To nie w jego stylu. Jednak, kiedy poznaje Genevieve Fasbender wszystko się zmienia. To pierwsza kobieta, która śmie twierdzić, że nikt jej nie zaspokoi. Nawet tak umiejętny kochanek, jak Chandler. Jest zadziorna, odważna i uparta jak cholera. Czy żądny wrażeń mężczyzna postawi sobie za punkt honoru, żeby jej dogodzić?
,,Napieram na nią z gardłowym pomrukiem. Przesuwam chaotycznie dłońmi po jej ciele, bo chcę dotknąć jej wszędzie, jak najszybciej. Nigdy nie czułem takiego podniecenia. Nigdy nie byłem tak zaślepiony potrzebą. Nigdy nie chciałem być w kimś tak bardzo, jak teraz pragnę tego z nią."
Chandler Pierce od jakiegoś czasu jest jednym z najbardziej pożądanych młodych biznesmenów w mieście. Mówi się, że ten młody mężczyzna potrafi zaspokoić każdą kobietę. Żadna nie może mu się oprzeć. Punktem honoru dla Chandlera jest sprawienie, aby każda osoba płci żeńskiej znała jego imię i stwarzała jego legendę. Każdy wie, że ten mężczyzna kocha kobiety, ale z żadną nigdy nie związał się na stałe... Chandler od wielu lat pracuje na swój wizerunek kochanka, który sprawia, że każda kobieta z rozkoszy będzie krzyczała przynajmniej dwa razy. Każdy moment jest dobry, aby poznać jakąś piękną istotę chętną na wspólną noc. W końcu żadna nie może mu się oprzeć, aż w jego życiu pojawia się ONA... Genevieve Fasbender przyjechała do Ameryki, aby zdobyć wymarzoną posadę. Praca jest dla niej priorytetem, a zyskanie aprobaty ojca jednym z największych pragnień. Inteligentna młoda kobieta pragnie wprowadzić do rodzinnej firmy wiele innowacyjnych sposobów, które pozwolą zwiększyć renomę Accelecom. Genevieve jest gotowa podjąć radykalne kroki, aby zdobyć to, czego pragnie, aż pewnego dnia w jej życiu pojawia się ON - niesławny Chandler Pierce, mężczyzna, który ma zbyt rozdmuchane ego i myśli, że każda kobieta pragnie jego dotyku... Pożądanie między tą dwójką zaczyna się od pierwszego spojrzenia. Choć Genevieve nie wydaje się zainteresowana Chandlerem, to i tak mężczyzna robi wszystko, aby to zmienić. Wspólna noc zmienia wszystko. Młodszy z braci Pierce nie potrafi zapomnieć o pięknej, chłodnej kobiecie, która skradła wszelkie jego myśli. Pragnie ją odnaleźć, ale wtedy Genevieve pojawia się w jego firmie i twierdzi, że seks z Chandlerem nie był tak dobry, jak mu się wydaje... Chandler za punkt honoru ujmuje doprowadzenie Genevieve do rozkoszy. Tylko, czy ma jeszcze szansę? Co takiego jest w tej kobiecie, że wyzwala w nim mroczną stronę? Czy rodzinne tajemnice mogą zniszczyć powoli wiążącą się relację między tą dwójką? Kto wygra to starcie?
,,Tym razem, gdy przekręca klamkę, pozwalam jej wyjść . Nie mogę zrobić nic innego. Jej taksówka już podjeżdża pod dom i nie jestem w stanie jej powstrzymać, jeśli ona nie chce tu być. Nie dałem jej żadnego powodu, by miała zostać."
,,Uwikłani. Chandler" to opowieść, w której niekiełznana namiętność miesza się z rozpalającym zmysły bólem. Seksowna, pasjonująca, intensywna historia, którą czyta się jednym tchem. Opowiedziana z perspektywy mężczyzny sprawia, że można bardziej zrozumieć to, co kryje w sobie męski umysł. Dodatek do serii Uwikłani opowiadający historię młodszego z braci Pierce - Chandlera i Genevieve to niesamowita przygoda pełna zauważalnego napięcia, które czeka, aby eksplodować i porwać czytelnika w swe ramiona. Dawno nie czytałam tak dobrze skonstruowanego romansu. W końcu doczekałam się historii opowiedzianej z perspektywy mężczyzny (jak sami dobrze wiecie, bardzo trudno jest na taką trafić), w której ukazuje on swoje lęki, pragnienia oraz oczekiwania związane z powoli budującym się związkiem. Laurelin Paige wielokrotnie sprawiała, że na mojej twarzy, co rusz, gościł uśmiech. ,,Uwikłani. Chandler" to książka, którą czyta się błyskawicznie - nie można się oderwać i każda kolejna strona coraz bardziej zachęca do jak najszybszego poznania zakończenia. Zabawna, wciągająca historia, przy której nie można przejść obojętnie. Czy macie ochotę poznać tajemnice młodszego z braci Pierce?
,,Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ją na gali, przyciągnęły mnie do niej jej siła i pewność siebie. W tej chwili jej piękno leży w tym, że upadła, trafiła w moje ramiona i wbija palce w moją kurtkę, jakby od tego zależało jej życie. W żadnym wypadku nie jest kruchą kobietą, ale teraz widać w niej pewną delikatność. Elegancję, której woli nie pokazywać. Zastanawiam się, jak wielu ludziom pozwala to zobaczyć."
Chandler to pewny siebie, inteligentny mężczyzna, które sposób bycia dodaje mu arogancji. Przekonany o własnym uroku nie boi się z niego korzystać. Wie, że żadna kobieta mu się nie oprze. Chandler uwielbia kobiety, a one kochają jego. Kreatywny młody mężczyzna z wielką uwagą pracuje na swoją reputację najlepszego kochanka w mieście. Kiedy pewnego dnia na charytatywnej gali poznaje Genevieve, coś w jego sercu zabija szybciej. Nie może o niej zapomnieć. Nic nie ma dla niego znaczenia, a jedyne co kołacze w jego głowie, to myśl, aby ją odnaleźć. Ta kobieta odrywa jego mroczną stronę, o której nigdy nie miał pojęcia, ale kiedy Genevieve stwierdza, że seks z nim był taki sobie, Chandler za punkt honoru ujmuje doprowadzenie jej do rozkoszy. Genny to ambitna, młoda kobieta, która ma wiele innowacyjnych pomysłów, które mogą zwiększyć renomę firm, które ją zatrudnią. Chłodna, profesjonalna osoba stara się spełnić swoje marzenia, a pojawienie się w jej życiu, Chandlera Pierce'a może to zniszczyć. Z czasem, gdy pomiędzy tą dwójką relacja się zagęszcza, obydwoje muszą zdecydować, czy chcą zaryzykować i walczyć o więź, która się między nimi buduje.
,,Wolną ręką chwytam ją za kark, przyciskając jej twarz do mojej szyi.- Jeśli wydasz z siebie jeszcze jeden jęk, przestanę - mówię tuż przy jej uchu."
,,Uwikłani. Chandler" to historia na jeden wieczór - pełna namiętności, zabawna, intensywna. Poprawi wam humor w tych deszczowych, wakacyjnych dniach, które wloką się w nieskończoność. Kiedy już zaczniecie swoją przygodę z młodszym z braci Pierce, nie będziecie chciały, aby kiedykolwiek się skończyła. Laurelin Paige stworzyła powieść, którą czyta się jednym tchem. Pragniecie spędzić wieczór z bohaterami, którzy podbiją wasze serca? Jeśli tak sięgnijcie po dodatek z serii ,,Uwikłani". Polecam!

Avatar użytkownika - nikaox
nikaox
Przeczytane:2017-06-25, Ocena: 5, Przeczytałam,
Cieszę się, że autorka ponownie zabrała mnie w podróż związaną z rodem Pierce'ów. Tym razem dla odmiany przewodnikiem został Chandler, młodszy brat Hudsona. Zastosowana narracja z męskiego punktu widzenia była strzałem w dziesiątkę - czytając niektóre stwierdzenia śmiałam się na głos, czego nie mogłabym powiedzieć czytając książkę z perspektywy bohaterki walczącej z rozterkami. Na początek przedstawmy naszego pierwszoplanowego amanta - tytułowy Chandler to najmłodszy z rodzeństwa. Zatrudniony w rodzinnej firmie ze względu na nazwisko nie ma większej aspiracji uzyskania czegokolwiek ciężką pracą. Jedyne co notorycznie zdobywa to kolejne kobiety. Tak, to nie odróżnia go od typowego bohatera współczesnej literatury erotycznej. Cecha, która niewątpliwie sprawia, że wyróżnia się on na tle innych postaci męskich to łatwość ulegania uczuciom. Zgadza się, mamy tu do czynienia z playboy'em, który niezwykle łatwo traci głowę dla kobiet. Jednak każde kiełkujące uczucie napotyka mur odcinający dopływ światła - Chandler nie ma szczęścia w miłości i każde zakochanie kończy się fiaskiem. Z tego powodu 25-latek ustanawia sobie regułę, która ma chronić go od przywiązywania się do nowo poznanych kobiet. Wszystko zdaje się układać do czasu, gdy na jego drodze staje Genevive. Młoda kobieta mająca aspirację osiągnąć własny sukces. Niezależna, niedostępna i inteligentna, na pewno nie jest typem osoby, która do szczęścia potrzebuje mężczyzny. Wręcz przeciwnie, po poznaniu głównego bohatera nie jest zainteresowana kontynuowaniem dalszej znajomości. Stara się od niego odciąć i skupić na rozwijaniu kariery. Lektura przebiega naprawdę szybko, męska narracja nie pozwala się nudzić. Sceny zbliżeń nie są mocno gorszące, wydaje mi się, że w porównaniu do poprzednich tomów serii autorka zminimalizowała opisy tychże sytuacji. Moim zdaniem jest to plus, ponieważ erotyka nie wylewa się z tej książki, a jedynie przyjemnie miesza z wątkiem romantycznym. Jeszcze większą zaletą jest fakt, że owa historia to tak zwany "one shot", czyli jednotomowa historia. Na pewno na upartego można by znaleźć wątek do dalszego rozwijania historii, jednak cieszę się, iż na to, przynajmniej na razie, się nie zapowiada. Podsumowując, "Uwikłani. Chandler" to godny następca czterech poprzednich tomów z tej serii. Męski punkt widzenia, humor, stonowanie scen zbliżeń i ciekawi bohaterowie to zalety tego tytułu. Książkę polecam każdej kobiecie, która szuka dobrego towarzystwa w zimny, ulewny wieczór - Chandler bez wątpienia Was rozgrzeje. :)
Avatar użytkownika - krolewskierecenz
krolewskierecenz
Przeczytane:2017-05-29, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Z serii Uwikłani dobrze znany już jest Hudson- przystojny szef wielkiej korporacji, wspaniały mężczyzna, zakochany w swojej Alanaynie. Teraz kolej na jego młodszego brata Chandlera, bezwzględnego podrywacza zmieniającego kobiety jak rękawiczki, który jak dotąd nie wzbudzał zbyt wielkiej sympatii czytelniczek. Chandler jest bardzo znany z tego, że jest niezwykłym kochankiem. Kobiety lgną do niego jak pszczoły do miodu. On jednak z żadną nie spotyka się więcej niż jeden raz. Jest to jego manewr obronny przeciw zakochaniu się i złamanemu sercu. Od kiedy Hudsonowi urodziły się dzieci i postanowił spędzać więcej czasu z rodziną, Chandler wszedł do spółki swojego brata. Dzięki temu pojawia się na wielu biznesowych bankietach. Na jednym z nich poznaje niezwykłą kobietę. Geneivie robi na nim piorunujące wrażenie i Candler już wie, że nie wyjdzie z tego miejsca bez niej... Po wspólnie spędzonej nocy, Chwndler, wciąż nie potrafi wyrzucić z głowy pięknej Geneivie. Wciąż o niej myśli i odtwarza w głowie wspólne chwile. Po pewnym czasie postanawia odnaleźć dziewczynę Okazuje się, że ona także szukała jego, jednak w sprawach firmy. Ku wielkiemu rozczarowaniu Chandlera, nie zamierza nawiązać z nim romansu i twierdzi, że mężczyzna nie jest w stanie jej zaspokoić. Rozpieszczony przez kobiety Pierce postanawia udowodnić jej, że się myli. Wykorzystuje jej ambicje i zaprasza weekend do domu rodziców, aby tam mogła porozmawiać z Hudsonem o interesach. W tym czasie planuje także uwieść kobietę i udowodnić, że jest mężczyzną, który ją zaspokoi... W powieści pojawiają się zarówno starzy bohaterowie tacy jak Alayna i Hudson, ale także nowi tacy jak Geneivie. Chandlera poznaliśmy już wcześniej, ale tylko powierzchownie. Teraz wysunął się on na pierwszy pan wraz ze swą boską Geneivie. Nie brak również starych wrogów takich ja Celia, która świadomie bądź nie może po raz kolejny sporo namieszać... W poprzednich częściach Chandler nie zyskał sympatii czytelniczek. Tym razem ma jednak okazję to naprawić. Już na początku powieści poznajemy go bardzo dokładnie, przede wszystkim poznajemy jego przeszłość, która go ukształtowała i dowiadujemy się z tego dlaczego stał się taki, a nie inny. Inaczej ma się rzecz z Geneivie, o której nie wiemy praktycznie nic. Jest ona wielką niewiadomą i kiedy wydaje się, że już ją rozszyfrowaliśmy, wychodzą na jaw nowe informacje, które burzą jej dotychczasowy wizerunek. Laurelin Page trzyma przez cały czas w niesamowitym napięciu. Nie pozwala nawet na odrobinę wytchnienia, a co dopiero mówić o znudzeniu. Sceny erotyczne rozpalają do czerwoności. Do tego ponowne spotkanie z Alayną i Hudsonem nadaje książce lekkości. Gdybym miała wybierać pomiędzy Hudsonem, a Chandlerem, wybrałabym obie te książki.
Avatar użytkownika - JolaJola
JolaJola
Przeczytane:2020-07-15, Ocena: 4, Przeczytałam, 18/20,

Poznajemy historię młodszeho brata Hudsona. Chandler to pewny siebie, trochę arogancki mężczyzna, który korzysta z życia. Gdy poznaje Genevieve przestaje traktować życie jako rozrywkę. Sprawy się komplikują, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice. Moim zdaniem słabsza część cyklu.

Opowieść o życiu młodszego z braci Pirce okazuje sie całkiem pikantna i wychodzi na  jaw że Chandler wcale nie jest taki grzeczny . Jednak w momencie gdy na horyzoncie pojawia się miłośc wszystko ulega zmianie . Niestety  znowu pojawia się wróg . Czy pomimo tego młodszy brat będzie miał szanse na szczęście w życiu ?

Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2018-01-26, Ocena: 5, Przeczytałam, 2018, 52 książki 2018, Mam,

Chandler to młodszy brat Hudsona, który swoim urokiem łamie serca. Jednak, gdy poznaje Genevieve to jego uderza jej urok oraz pewność siebie. Czy takie charaktery mogą iść wspólną drogą? Czy ich pyskate buzie się dogadają czy też zburzą swoją pewność?

Kto by pomyślał, że jedno spotkanie może tak zmienić człowieka. Tak właśnie dzieje się w przypadku naszych bohaterów. Zachowanie Chandlera zmienia się dzięki poznaniu Genevieve i jej pyskatej natury. Dziewczyna wzbudza w nim to, co lepsze, a nawet instynkt strażnika, którego dawniej u tego chłopaka by nie dostrzegł.

Jak widać nasze życie może się wywrócić do góry nogi i to w lepszym sensie. Książka według mnie rozśmieszy nie jednego czytelnika dzięki pyskówką. Odczuwalna jest tutaj również nienawiść między innymi bohaterami, co wprowadza mały zamęt, który według mnie działa na plus.

Moja ocena: 8/10

Playboy
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Playboy

Najpierw był "Twardziel", teraz nadchodzi "Playboy"! Micah Preston to największe ciacho Hollywood. Seksowny, sławny, bogaty - ten facet ma wszystko...

Słodki oszust. Niegrzeczny duet. Tom 1
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Słodki oszust. Niegrzeczny duet. Tom 1

Dylan i Audrey nie planują się zakochiwać, a siłę pożądania chcą wykorzystać w zupełnie inny sposób. Problem w tym, że żadne nie mówi całej...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;