W parku. Małe słówka

Kolorowa książeczka dla najmłodszych czytelników, opowiadająca o spacerach malucha po parku. Kluczowe słowa wyróżnione są oddzielnymi ilustracjami i podpisane.

Informacje dodatkowe o W parku. Małe słówka:

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2006-07-15
ISBN: 83-11-10021-7

Kup książkę W parku. Małe słówka

W parku. Małe słówka - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2017-12-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 100 książek 2017, POSIADAM, Od dzieci,

Skąd tak pozytywna ocena dla książki, która nie ma w sobie wiele treści? Leży ona na mojej półce podniszczona a ja sama znam ją już praktycznie na pamięć. Ostatnio znów po nią sięgnęłam, by poczytać dzieciom w żłobku. Historyjka o tym co się dzieje w parku, lecz najważniejsze są słówka, które dziecko ma powtórzyć. Nie są to proste słowa: ważka, liść, zjeżdżalnia. Chodzi o to, żeby maluch poćwiczył wymowę. Częste powtórzenia i czytanie wspólnie z mamą na pewno to ułatwia. Jak już mówiłam książeczkę znam na pamięć, dziecko ró2niez bardzo szybko się jej nauczy a obrazki mu w tym pomogą. Ileż frajdy dla malucha który nie zna jeszcze literek, a może wziąć w raczki książeczkę i czytać. Kartki są grube, piankowe na brzegach wiec nie ma problemu z przewracaniem stron dla malutkich raczek. Książeczka tez się tak szybko nie zniszczy (chyba ze jest czytana tak często jak moja ale to już nieuniknione z żadnym zabezpieczaniem).
Oprócz tego książeczka rozwija spostrzegawczość. Dzieci mogą wyszukiwać na obrazkach wskazane przedmioty, nazywać ich kolory, opisywać gdzie się znajdują.

praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Język angielski 20 minut każdego dnia poziom podstawowy i średnio zaawansowany + CD

32 rozdziały podzielone na 20-minutowe lekcje, obejmujące słownictwo, praktyczne wyrażenia, gramatykę i dialogi, ćwiczeniaDodatkowo 8 rozdziałów powtórzeniowych...

Zimowe łamigłówki zielonej sówki
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Zimowe łamigłówki zielonej sówki

Kolorowanka i zabawy z literkami...