Wieczny Batman, tom 2

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-06-15
Kategoria: Komiksy
ISBN: 9788328116818
Liczba stron: 296
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Drugi tom sagi o wiecznym Batmanie tworzonej przez prawie trzydziestu autorów, którzy - z zachowaniem pełnej spójności fabularnej - opowiadają historię walki Nietoperza o Gotham.

Komisarz Gordon trafia do więzienia, a nowym szefem policji zostaje młody Bard. Dla kogo tak naprawdę pracuje? Tymczasem całe miasto opanowuje chaos komunikacyjny i informacyjny. Trwa wojna gangów, w podziemiach Arkham rodzi się mroczna magia, a w końcu dochodzi do zamachów terrorystycznych. Wiele pozornie niepowiązanych ze sobą spraw stanowi część planu, za którym stoi tajemniczy przeciwnik. Na szczęście skłócona rodzina Nietoperzy postanawia znów się zjednoczyć i wspólnie stawić czoło niebezpieczeństwu. Także Catwoman odkrywa, że coś ją łączy z obrońcami Gotham spod znaku Batmana. Tyle że zagrożeń z każdym dniem przybywa, a wojna z nieznanym wrogiem ma wiele zaskakujących odsłon.

Pośród autorów opowieści znajdują się twórcy tak znani, jak Scott Snyder (Amerykański Wampir, Swamp Thing), James Tynion IV (Szpon, Detective Comics) czy Jason Fabok (Liga Sprawiedliwości).

Kup książkę Wieczny Batman, tom 2

Opinie o książce - Wieczny Batman, tom 2

Inne książki autora
Szkolny słownik niemiecko - polski, polsko - niemiecki. Idiomy i gramatyka
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Szkolny słownik niemiecko - polski, polsko - niemiecki. Idiomy i gramatyka

Trzy w jednym, czyli: Słownik: 33 000 haseł, współczesne słownictwo, zasady wymowy niemieckiej, lista niemieckich czasowników nieregularnych. Idiomy niemieckie:...

W gospodarstwie. Model do składania
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - W gospodarstwie. Model do składania

Książka została starannie przygotowana z myślą o waszych kochanych pociechach, tak aby mogły same zbudować własny dom. Zapewni im nie tylko godziny wyśmienitej...

Reklamy