Władca Pierścieni. Dwie wieże. Audiobook

Data wydania: 2015-09-09
Czas trwania:
Czyta: Marian Czarkowski
Dodał/a książkę: lady_foe

Władca Pierścieni. Dwie wieże” , książka, której lektorem w formacie audiobooka jest Marian Czarkowski, jest kultową powieścią Johna Ronalda Reuela Tolkiena, autora „Hobbit, czyli tam i z powrotem”, „Liść, dzieło Niggle’a”, „Rudy Dżil i jego pies”, „Kowal z Podlesia Większego”, „Listy Świętego Mikołaja”, „Silmarillion”, „Niedokończone opowieści”, „Blask”. Trylogia „Władca Pierścieni” została zekranizowana przez Petera Jacksona, a główne role zagrali w niej między innymi Elijah Wood, Ian Holm, Viggo Mortensen, Ian McKellen, Liv Tyler, Orlando Bloom. „Władca Pierścieni” to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna, z epickim rozmachem napisana powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat - fantastyczny, lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo, równie pełny i bogaty jak świat realny. Przykuwająca uwagę i wzruszająca, zabawna, choć momentami także przerażająca, opowieść ta rzuca na czytelnika czar, od którego nawet po zakończeniu lektury trudno się uwolnić. W ciągu pięćdziesięciu przeszło lat, które upłynęły od pierwszego wydania Władcy Pierścieni, miliony ludzi na całym świecie uległy temu uRokowi. Słuchacze „Dwóch wież” poznają dalsze losy bohaterów „Drużyny Pierścienia”

Kup książkę Władca Pierścieni. Dwie wieże. Audiobook

Opinie o książce - Władca Pierścieni. Dwie wieże. Audiobook

Avatar użytkownika - mwoleyko
mwoleyko
Przeczytane:2015-11-10, Ocena: 5, Przeczytałem,
Fantastyczny audiobook, świetnie przygotowany. No i to przede wszystkim Władca, więc nie mogło być źle. Ale kwestia lektora jest równie ważna i tutaj wszystko dobrze się powiodło. Bardzo przyjemnie się słucha.
Avatar użytkownika - lady_foe
lady_foe